reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
6 lat temu 2 tysiące przysługiwało, jeżeli rodzina kwalifikowała się dochodem do zasiłku rodzinnego biorąc pod uwagę dochód z roku poprzedniego. My dostaliśmy 2 tysiące, bo rok wcześniej chodziłam do liceum, więc brali nam pod uwagę tylko dochód męża.
 
reklama
1 tysiąc jak ma się mniej niż 1922 zł netto na osobę. A jeszcze 1 tys jak się ma chyba mniej niż 500 zł na os ( ale tego nie jestem pewna)No i jeszcze jest tzw. Kosiniakowe jak ktoś nie ma macierzyńskiego
 
Cześć laseczki!!!

Nevka bądź silna, a wszystko będzie dobrze [emoji8] tak mi Cb żal...

Ja rano byłam na badaniach w laboratorium... Matko, ile to krwi pobierają - nie sądziłam, że aż tyle jest potrzebne...

Przypomniało mi się, że mama mi mówiła, że na mdłości w ciąży jej lekarz przepisywał takie małe buteleczki z mleczkiem... Ale czy to nadal jest?? Nie wiem...

Dzisiaj przypomniałam sobie też o mdłościach- robię sos do placków po węgiersku... Fuuuuuj jak to śmierdzi!!!! Chyba będę jeść same placki... [emoji3]

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
reklama
Do góry