reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny widzę ze październikowe mamy zaczęły wątek... a niedawno tu było pusciutko :) ale czas leci :)

Natuszka gratki! Ciesze się bardzo ze wszystko ok :)
 
Cześć kochane, przez kilka dni się nie odzywałam, bo na wszystko brakuje mi czasu a Wy produkujecie tyle postów że kopara opada! Rano zaliczyłam sobotnie sprzątanie, bo mieliśmy już gości, pralka już drugi z trzech kursów robi, zaraz biorę małą i jedziemy do sklepu, a potem laba;)
Wczoraj w pracy złapała mnie taka migrena że zastanawiałam się jak do domu dotrę, jeszcze trzeba było córę ze żłobka odebrać... Ale na szczęście w miarę szybko przeszło:)

Nevka kurczę, znowu szpital? Jakie masz to tsh?

Justyś a Ty masz jakaś infekcję że pimafucin?

Lilika gratulacje!
No cos tam mi sie przyplatalo. I chyba przez to mialam plamienia. Teraz juz jest czysto.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Natuszka - gratulacje !

U mnie plamienia ustały za to mdłości i wymioty się pojawiły ...siedzę i płaczę ..:( Nic nie pomaga ...
Ja się wykończę ...
W życiu nie myślałam, że tak źle będę tą ciążę przechodzić ...
 
Nataszka gratulacje [emoji3]

Nessi no by ty masz podwójna ciążę to i podwójne dolegliwości. Ale bardzo Ci współczuję.

Justyś dobrze ze plamienia ustaly. Oby już nic nie wróciło. Wyleczysz infekcje i będzie ok.

My właśnie do znajomych idziemy z chłopakami. Cały dzień dałam radę bez mdłości a teraz czuje ze mnie znowu bierze. Akurat jak w gości idziemy ehh.
 
reklama
Natuszka - gratulacje !

U mnie plamienia ustały za to mdłości i wymioty się pojawiły ...siedzę i płaczę ..:( Nic nie pomaga ...
Ja się wykończę ...
W życiu nie myślałam, że tak źle będę tą ciążę przechodzić ...

Nessi kochana, przetrwamy[emoji123]
Ja tez w porównaniu do pierwszej ciazy to kiepściutko teraz, liczę ze to uczucie ze jestem autentycznie chora ( jak przy jakiejś jelitowce) od rana które kończy sie rzygiem lub nie, minie wkrótce bezpowrotnie. Czytałam w mojej Biblii what to expect, ze placenta po mału zaczyna przejmować juz funkcje naszego organizmu i teraz to ona bedzie odżywiać i chronić dzidzie, także burza hormonalna ma wkrótce wrzucić na luz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry