reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Madziu my się przeprowadziliśmy rok temu do nowego domu. Mamy wykończony parter i jeden pokój na polpietrze gdzie teraz mamy sypialnie ale razem z chłopakami. Teraz chcemy powoli wykończyć górę żeby chłopaki mieli swój pokój a my duża sypialnie z maluchem. No i kurde przez to wykańczanie teraz mamy wielka dziurę w suficie na klatce schodowej!!! Mąż wszedł na strych i jak już wychodził to mu się noga omsknela i walnąl nią prosto w profil od karton gipsu. Usłyszałam tylko huk i gips mi się posypał po całych schodach a w suficie dziura 2x0,5m!!! Masakra. A klatkę schodowa już mamy dawno wykończona. Teraz trzeba wszystko od nowa. Być może zrywać sufit, ocieplenie które nad nim jest. Koszmar.

Zooska trzymaj się kobieto!!! Już niedługo będzie cieplej i lepiej. Popieram Ale, wyjdź na spacer. Jak młody nie ma gorączki to mu spacer nie zaszkodzi. Wymrozi mu śluzówki i szybciej sobie z infekcja poradzi [emoji3]

Natasza trzymam kciuki i czekam na wieści.

Idę wieszać pranie i dokończyć mycie podlogi
Boże wspolczuje... tez mieszkałam w wiecznym remoncie. Co z mężem naprawilismy to zaraz cos innego sie schrzanilo :/ Na szczescie czas pędzi na wasza korzyść, niedługo się to już skończy :*
 
@DorciaMamaOlka ktoś musi go nauczyć :D Do porządków domowych to sie nie garnie, ale zawsze chociaż pomoże mojemu tacie przy drzewie czy koszeniu trawy latem ;)
To się chwali :) Pamiętam jak mój Ł przyjeżdżał to też pomagał :) Mój to chłop z Mazur zrobi,naprawi,zbuduje :) pierze,sprząta,gotuje i nawet mi dobieranego zrobi :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Póki co dziadek przyjechał do dzieci A ja jadę na jazde na prawo jazdy. Ciekawe jak sobie poradzą beze mnie Ale chociaż ja odetchne chwilkę.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle wam napisałam i mi wcielo grrrrr
Teraz z pamięci juz jadę:

Zooska masz taki dzień jak ja miałam w czwartek płakałam i miałam doła masakra te hormony.

Nevka ty kochana tam.zdrowiej co ty nie przejdziesz juz bidulko jak nie teściowa to mąż to fasolinka ehh

I tyle pamiętam [emoji35]

Ja narzekałam na brak objawów to dzisiaj mam nasilone mdłości za karę.

A przypomniało mi się JEAHL idę do specjalisty jak będę miała wyniki badań :) mam nastawienie ze dam rade nie ważne co :)
 
reklama
Do góry