reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Pokaż jakieś?:)

Ale was chude pupki :*
Ja dziś się ważyłam i jestem w szoku...
Bałam się zważyć bo brzuch mi zaczyna wychodzić (musze w tym tygodniu większe i dłuższe bluzki kupić ), cycoliny jak balony i woda strasznie naszlam. A tutaj 66 kg!
Ja w swoim najcienszym momencie życia ważyłam 65 i byłam chuda jak zapalka :D
Ale ja mierze 174 cm....
Jestem dość wysportowana wiec mimo szczuplej sylwetki swoje ważę :)
Hej to ja mam 170cm I waze 62,5 ale dzis wchodze na wage a tu kilo wiecej a dziwne bo prawie nic nie jem ;p

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To też malutko wazysz jak taka wysoka jesteś. :) Dobrze nie będzie Nam może tak cieżko jak same dużo nie ważymy :)
W poprzedniej ciąży przytyłam 13 kg i powiem Ci ze do końca byłam bardzo sprawna i miałam mały, smieszny brzuszek:)
Bardzo dobrze mi się rodziło Ziemniaczka bo od 2 trymestru zaczelam delikatnie ćwiczyć :) 10 kg zeszło od razu, pozostaje 3 w ciagu 4 miesięcy. Ale co jest wazne... po porodzie mięśnie brzucha prawie nie funkcjonują i cały ciężar spada na plecy. Gdybym wtedy przytyla 30 kg to moje plecy na 100% by siadły...
A tak dalej jestem sprawna:)
Teraz mam nadzieje przytyć 10-13 kg:)
 
Ja mam 4 Rottweilery i zachowują się jak duże koty :)
Kochane Rottweilery. Mialam zanim wyjechalam do UK niestety miala nowotwor nerki I nie wybudzila sie z narkozy Po operacji.
Alez was wzielo na wyznania :-). Ja swoj pierwszy raz przezylam z totalnie nieodpowiednim gosciem. Bylismy razem 7 miesiecy a przynajmni mi sie wydawalo, ze jestesmy nastepnego dnia Po przestal sie do mnie odzywac I wrocil do swojej bylej ( byla z nim w 8 mcu ciazy). Z moim P jestesmy 11 lat (12 w sierpniu) a poznalismy sie prze gg juz tutaj w Londynie I zaiskrzylo na pierwszym spotkaniu na zywo.

Fajne macie zwierzaki
Nevka sorki ale twojego nie lubie ogolnie nie lubie pekinczykow, ratlerkow itp. sa glosne, falszywe I glupie.
Ja mam kota. Oaza spokoju nie drapie mebli, nie wskakuje na blaty i nie lubi ludzkiego jedzenia wiec obiad pozostawiony na podlodze jest w 100% bezpieczny.

Powodzenia na wizytach!!

Ja w poprzednio ciazy startowalam z waga 45kg przy wzroscie 155cm przytylam 20 kg I bylo mi meeeega ciezo, siadly mi plecy do czego przyczynila sie tez praca, boaly mnie biodra a od 23 TC nie moglam spac z powodu choletazy ciazowej.
 
Ostatnia edycja:
Hej to ja mam 170cm I waze 62,5 ale dzis wchodze na wage a tu kilo wiecej a dziwne bo prawie nic nie jem ;p

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Woda się strasznie w ciąży zbiera :)
Także na razie się nie przejmuj:)
Magda, ja przy tobie ze swoim wzrostem (167cm) mam niewiele więcej wzrostu od siedzącego psa :D
Wow jaka różnica!
7 cm!:D
Tylko chińczyk by się taka różnica przejął :p
U nich to całe przyrodzenie:D
 
To ja większość życia byłam patykiem, mam 180cm i przed pierwszą ciążą ważyłam ok 58kg. Po dwóch ciążach waga zawsze wracała bez większych problemów do 60-62kg, więc chyba trochę bardziej do wzrostu pasująca. Teraz, po kiepskim styczniu, ważę 60,5 :)
Ogólnie źle mi teraz, bo zawsze trochę ćwiczyłam, a jak nie ćwiczyłam, to wszędzie na rowerze jeździłam, więc codziennie trochę ruchu było. A teraz nie mogę i taką sflaczala się zrobiłam. Za to dzisiaj trochę mi mdłości odpuscily i w miarę normalnie mogłam zjeść.
Jednak mam nadzieję, że mdłości wrócą, bo inaczej zacznę się wkręcać w jakieś czarne scenariusze :baffled: tak źle i tak niedobrze...
 
To ja większość życia byłam patykiem, mam 180cm i przed pierwszą ciążą ważyłam ok 58kg. Po dwóch ciążach waga zawsze wracała bez większych problemów do 60-62kg, więc chyba trochę bardziej do wzrostu pasująca. Teraz, po kiepskim styczniu, ważę 60,5 :)
Ogólnie źle mi teraz, bo zawsze trochę ćwiczyłam, a jak nie ćwiczyłam, to wszędzie na rowerze jeździłam, więc codziennie trochę ruchu było. A teraz nie mogę i taką sflaczala się zrobiłam. Za to dzisiaj trochę mi mdłości odpuscily i w miarę normalnie mogłam zjeść.
Jednak mam nadzieję, że mdłości wrócą, bo inaczej zacznę się wkręcać w jakieś czarne scenariusze :baffled: tak źle i tak niedobrze...
Ja w tej ciąży miałam raz mdłości (urojone)...dziewczyny sekret bolacego brzucha,uczucia ciężkości w kuciapie zostały rozwiklane..to bakterie w moczu :( ale już biorę leki i będzie spokój :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja większość życia byłam patykiem, mam 180cm i przed pierwszą ciążą ważyłam ok 58kg. Po dwóch ciążach waga zawsze wracała bez większych problemów do 60-62kg, więc chyba trochę bardziej do wzrostu pasująca. Teraz, po kiepskim styczniu, ważę 60,5 :)
Ogólnie źle mi teraz, bo zawsze trochę ćwiczyłam, a jak nie ćwiczyłam, to wszędzie na rowerze jeździłam, więc codziennie trochę ruchu było. A teraz nie mogę i taką sflaczala się zrobiłam. Za to dzisiaj trochę mi mdłości odpuscily i w miarę normalnie mogłam zjeść.
Jednak mam nadzieję, że mdłości wrócą, bo inaczej zacznę się wkręcać w jakieś czarne scenariusze :baffled: tak źle i tak niedobrze...
I po co sobie wkrecasz te scenariusze?
Ja nie mam mdłości i dalej staram się myśleć pozytywnie, moje dziecko lubi mieć wesoła mamę :)
Twoje na pewno też ;)
Mdłości nie trzeba mieć do końca ciąży żeby urodzic zdrowe dziecko, w poprzedniej ciąży w ogóle nie miałam :)
 
Do góry