reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Gie er bardzo mi przykro [emoji19] a z drugiej gratuluje serduszka u dzidzi.
Ja tez uwazam ze cos w tym jest , tez w sobote bylam na pogrzebie mojego chrzesnego. W tym roku mialby dopiero 50 lat.
Lilka zdasz napewno. Mi lekarz tez zaproponiwal prenatalne.

Dziewczyny podrzuccie jakie witaminki polecacie jeszcze oprocz feminion.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj i dzis ogorkowa mialam ;) a zupy ze szpinakiem jeszcze nie jadlam, hmm... Ogolnie jak lubilam od czasu do czasu cos slodkiego chwycic tak teraz nawet patrzenia nie mam na czekolade czy batona.. Ale kwasne... Mmmm najlepsze!! :) na drob nie moge patrzec :(

Ale narobilyscie mi smaka na ogórkową.. :) jutro robie :) a co do smaków to tez kiedyś wcinalam słodycze wieczorami..
Teraz może leżeć przede mną i nie mam na to ochoty.. natomiast kwasne mmm :)
 
Gie er bardzo mi przykro [emoji19] a z drugiej gratuluje serduszka u dzidzi.
Ja tez uwazam ze cos w tym jest , tez w sobote bylam na pogrzebie mojego chrzesnego. W tym roku mialby dopiero 50 lat.
Lilka zdasz napewno. Mi lekarz tez zaproponiwal prenatalne.

Dziewczyny podrzuccie jakie witaminki polecacie jeszcze oprocz feminion.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam zalecany sumavit D

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleeth Zooska gratuluje fasolek z serduszkami :)
Dorcia trzymam kciukasy za wizytę
Co do objawów to u mnie wszystko się uspokoiło tylko strasznie drażnią mnie wszelkie zapachy.
Dziś zaczynam 10 tydzień także mój zarodek od dziś jest oficjalnie plodem i razem z chłopakiem jedziemy to uczcić do Maca wkoncu bo mam chetke od tygodnia na cheeseburgera:D
Smacznego!:))
U mnie też już leci 10 tydzień :)
Byłam prywatnie co prawda nie zmierzyła pęcherzyka i dzidziusia, ale serduszko biło 168/min wiec chyba jest ok. Niestety w czasie kiedy ja bylam na wizycie i słuchałam serca dzidzi to mojego dziadka bić przestało nim weszłam na wizytę dzwoniłam jeszcze żył a 20 minut później już dostałam telefon że odszedł
Bardzo mi przykro :(
 
Gie er bardzo mi przykro [emoji19] a z drugiej gratuluje serduszka u dzidzi.
Ja tez uwazam ze cos w tym jest , tez w sobote bylam na pogrzebie mojego chrzesnego. W tym roku mialby dopiero 50 lat.
Lilka zdasz napewno. Mi lekarz tez zaproponiwal prenatalne.

Dziewczyny podrzuccie jakie witaminki polecacie jeszcze oprocz feminion.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zażywam Pregna Plus.. i dodatkowo kwas foliowy mimo tego że w Pregna Plus jest kwas foliowy.. :)
 
reklama
Do góry