reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
@gie_er przykro mi z powodu Twojej straty [emoji17]

@pitu-pitu witaj, tak ciąże lubią sie pojawiać co najmniej niespodziewanie, u mnie nawet dzisiaj gin, twierdził, że nie miało prawa dojść do zapłodnienia bo pęcherzyk bardzo gruba otoczkę miał, Przytulaski też ze cztery dni wczesniej a tu proszę jest!!!
@Lilika zaciskam kciuki za spokojne podejście, jestem pewna, że pójdzie Ci super! Daj znać jak już ochłoniesz !!!


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Byłam prywatnie co prawda nie zmierzyła pęcherzyka i dzidziusia, ale serduszko biło 168/min wiec chyba jest ok. Niestety w czasie kiedy ja bylam na wizycie i słuchałam serca dzidzi to mojego dziadka bić przestało nim weszłam na wizytę dzwoniłam jeszcze żył a 20 minut później już dostałam telefon że odszedł
Gratuluje serduszka u dzidziusiu I glebokie wyrazy wspolczucia z powodu straty dziadka
 
U mnie byla zupa ze szpinakiem I jajkiem chodzila za mna przez 2 dni I w koncu zrobilam a dzisiaj ogorkowa taka ze az gebe wykszywialo pycha

Ja wczoraj i dzis ogorkowa mialam ;) a zupy ze szpinakiem jeszcze nie jadlam, hmm... Ogolnie jak lubilam od czasu do czasu cos slodkiego chwycic tak teraz nawet patrzenia nie mam na czekolade czy batona.. Ale kwasne... Mmmm najlepsze!! :) na drob nie moge patrzec :(
 
hej dziewczyny [emoji846] przywitam się chociaż nie wiadomo jeszcze co się u mnie wydarzy [emoji6] OM 13.12, w zeszłym tygodniu dwa testy pozytywne, wczorajsze USG potwierdziło ciążę chociaż widać na razie sam pęcherzyk, mam się zgłosić za dwa tygodnie na kolejne usg
ciąża zupełnie nieplanowana, powiem nawet że miałam nadzieję że dwie kreseczki wyskoczyły przez torbiele - a tu niespodzianka ;)
prawdopodobieństwo zaciążenia to wg mnie 0,1% ;) śmieję się że chyba zgłoszę się do jakiegoś Towarzystwa Badań Zjawisk Nadprzyrodzonych [emoji12]
a tak serio to jestem w totalnej czarnej dziurze, mam napady paniki i jakieś stany depresyjne...
dodam tylko że pod koniec tego roku skończę 42 lata! mam dwójkę dzieci - 17 i 7,5 i strasznie pokopaną sytuację życiową - stąd też pewnie te lęki :/
no nic, zostaje mi czekać...
będę Was podczytywać bo strasznie fajnie widzieć jak się tym wszystkim cieszycie :)
ten etap chyba jeszcze przede mną...
trzymam kciuki za wszystkie Mamusie [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy i służymy radą ..ramieniem...chusteczką... [emoji6]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj i dzis ogorkowa mialam ;) a zupy ze szpinakiem jeszcze nie jadlam, hmm... Ogolnie jak lubilam od czasu do czasu cos slodkiego chwycic tak teraz nawet patrzenia nie mam na czekolade czy batona.. Ale kwasne... Mmmm najlepsze!! :) na drob nie moge patrzec :(
U mnie drub guruje jako mieso czerwonego nie jemy wcale. Jak zjadlam hamburgera jakies 3 miesiaca temu to pozniej umieralam przez caly dzien
 
reklama
Do góry