reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
hej dziewczyny [emoji846] przywitam się chociaż nie wiadomo jeszcze co się u mnie wydarzy [emoji6] OM 13.12, w zeszłym tygodniu dwa testy pozytywne, wczorajsze USG potwierdziło ciążę chociaż widać na razie sam pęcherzyk, mam się zgłosić za dwa tygodnie na kolejne usg
ciąża zupełnie nieplanowana, powiem nawet że miałam nadzieję że dwie kreseczki wyskoczyły przez torbiele - a tu niespodzianka ;)
prawdopodobieństwo zaciążenia to wg mnie 0,1% ;) śmieję się że chyba zgłoszę się do jakiegoś Towarzystwa Badań Zjawisk Nadprzyrodzonych [emoji12]
a tak serio to jestem w totalnej czarnej dziurze, mam napady paniki i jakieś stany depresyjne...
dodam tylko że pod koniec tego roku skończę 42 lata! mam dwójkę dzieci - 17 i 7,5 i strasznie pokopaną sytuację życiową - stąd też pewnie te lęki :/
no nic, zostaje mi czekać...
będę Was podczytywać bo strasznie fajnie widzieć jak się tym wszystkim cieszycie :)
ten etap chyba jeszcze przede mną...
trzymam kciuki za wszystkie Mamusie [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej super to mamy roznice jednego dnia :)))[emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gie_er bardzo mi przykro, dobrze, że wizyta pomyślnie.
Zoośka suuuper, że wszystko dobrze i więcej się tak nie zamartwiaj.
Leeleeth gratuluję udanej wizyty :):)
Ja odpoczywam po pracy, jakiś obiadek trzeba na jutro zrobić. Dzisiaj miałam poranne mdłości na szczęście lekkie i szybko przeszły. :)
 
Gie_er przykro mi z powodu Dziadka ...


f2w3rjjgibqsdkeo.png
 
gie_er - bardzo współczuję, to niedobry moment na takie wiadomości ale mam nadzieję że jakoś się trzymasz?

dziewczyny, litości!!narobiłyście mi takiego smaka że właśnie zrobiłam nalot na lodówkę [emoji6]
mam dzisiaj pierwszy dzień obżarstwa, dobrze i niedobrze bo z jednej strony to znak że z nerwami trochę już lepiej, ale z drugiej że waga pójdzie w górę ;)
ja w pierwszej ciąży przytyłam ok.16kg.... masakra, zrzucałam przez rok
w drugiej przytyłam niecałe 9 i tydzień po porodzie wskoczyłam w dżinsy sprzed ciąży ;)
znając moją słabą silną wolę teraz pewnie się nie uda ;)

agunia - ja miałam w poprzedniej ciąży dokładnie ten sam termin (też OM 13.12), chyba w totka muszę zagrać [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam prywatnie co prawda nie zmierzyła pęcherzyka i dzidziusia, ale serduszko biło 168/min wiec chyba jest ok. Niestety w czasie kiedy ja bylam na wizycie i słuchałam serca dzidzi to mojego dziadka bić przestało nim weszłam na wizytę dzwoniłam jeszcze żył a 20 minut później już dostałam telefon że odszedł
Bardzo mi przykro.
Ale niestety na niektore rzeczy nie mamy wplywu. Napewno jest mu tam lepiej i czuwa nad wami.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Ubezpieczenie pokrywa chyba że coś wyjdzie podejrzane to robią jeszcze dokładniejsze badania i to wtedy 170€
Zapomnialam, ze Ty nie jesteś w Polsce :-)

Dziewczyny jak z humorami? Dokuczaja Wam zmienne nastroje? Nie pamiętam kiedy mialam poczatek wahań w poprzedniej ciąży ale męża chcialam zabić [emoji16][emoji16] strasznie mnie nerwy roznosily

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gier, moje kondolencje. Bardzo mi przykro.

Ja mam prenatalne za 10 dni juz [emoji43][emoji85][emoji16]

Dzisiaj tez mnie szarpie strasznie, jeszcze do pracy nie wyszłam, zrywa mnie nagle taki kaszel okropny i ten rzyg jest nie do powstrzymania [emoji55]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gie er bardzo mi przykro [emoji19] a z drugiej gratuluje serduszka u dzidzi.
Ja tez uwazam ze cos w tym jest , tez w sobote bylam na pogrzebie mojego chrzesnego. W tym roku mialby dopiero 50 lat.
Lilka zdasz napewno. Mi lekarz tez zaproponiwal prenatalne.

Dziewczyny podrzuccie jakie witaminki polecacie jeszcze oprocz feminion.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja brałam vita-miner mama plus
Nie powodował u mnie mdłości, teraz mam witaminy dla kobiet w ciąży z Apteo i strasznie mi ciążą, mam po nich zaparcia i mdłości, pół dnia czuje tabletkę w żołądku [emoji52][emoji87]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Do góry