reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Zapomnialam, ze Ty nie jesteś w Polsce :-)

Dziewczyny jak z humorami? Dokuczaja Wam zmienne nastroje? Nie pamiętam kiedy mialam poczatek wahań w poprzedniej ciąży ale męża chcialam zabić [emoji16][emoji16] strasznie mnie nerwy roznosily

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam rozne humory. Potrafie juz wstac rano i byc zla, a za chwile sie smieje sama z siebie

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Ale narobilyscie mi smaka na ogórkową.. :) jutro robie :) a co do smaków to tez kiedyś wcinalam słodycze wieczorami..
Teraz może leżeć przede mną i nie mam na to ochoty.. natomiast kwasne mmm :)

A ja poczułam chęć na śledzika, w oleju, z cebulką i marchewką podlany sokiem z cytryny mniam [emoji3]
Jutro zrobię słoik, bo uwielbiam!
I wzięło mnie na ryby, normalnie tak za mną łażą wędzone ryby....


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Gier, moje kondolencje. Bardzo mi przykro.

Ja mam prenatalne za 10 dni juz [emoji43][emoji85][emoji16]

Dzisiaj tez mnie szarpie strasznie, jeszcze do pracy nie wyszłam, zrywa mnie nagle taki kaszel okropny i ten rzyg jest nie do powstrzymania [emoji55]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę Ci, dla mnie czekanie na te badania to masakra... Brałam antybiotyk na początku ciazy, oraz ketonal noe wiedząc ze w ciąży jeztem. Zastanawiam sie czy papy noe zrobic. Bedziesz w 12tyg?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapomnialam, ze Ty nie jesteś w Polsce :-)

Dziewczyny jak z humorami? Dokuczaja Wam zmienne nastroje? Nie pamiętam kiedy mialam poczatek wahań w poprzedniej ciąży ale męża chcialam zabić [emoji16][emoji16] strasznie mnie nerwy roznosily

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie chyba za wcześnie na wahania, jak na razie spokój, bez sinusoidy nastrojów :)
 
gie_er przykro mi z powodu dziadka :( trzymaj sie <3

I gratuluje bijacych serduszek :)

W sumie tu w Hiszpanii tez jest taki system, ze ciaze prowadzi polozna i sa 3 USG. Chyba, ze cos sie dzieje, wtedy oczywiscie robia wiecej. Ja dwie ciaze tak przeszlam i o malo nie skonczylo sie tragedia, bo polozna w ogole stanu szyjki nie sprawdzala. Pierwsza moja corcia urodzila sie 3 tygodnie przed terminem, z druga w 28tc mialam zakladany pessar... i to tylko dlatego, ze szybko sie zorientowalam, ze mam infekcje pecherza i polecialam na IP. Moze trafilam na jakas tepa dzide, ale poza tym, ze przesadnie przejmowala sie moja waga i mierzyla cisnienie (gdzie przy startowej niedowadze i 180cm wzrostu przytylam za kazdym razem 17kg, czyli zupelnie normalnie), to robila doslownie NIC. Takze dziekuje za taka opieke, zwazyc sie moge sama w domu.
Teraz mamy prywatne ubezpieczenie i normalnie chodze do pani ginekolog, ktora ma porzadnie wyposazony gabinet :) (w panstwowej przychodni nawet usg nie robili)

A poza tym wlasnie wciagnelam kanapke ze sledziem :p
Slodkie tez mi niezbyt wchodzi, na kawe juz dwa tygodnie patrzec nie moge, w zasadzie na nic nie mam mocno ochoty, albo tylko wydaje mi sie, ze mam.
 
reklama
A ja poczułam chęć na śledzika, w oleju, z cebulką i marchewką podlany sokiem z cytryny mniam [emoji3]
Jutro zrobię słoik, bo uwielbiam!
I wzięło mnie na ryby, normalnie tak za mną łażą wędzone ryby....


f2w3rjjgpsehityp.png
No to się wstrzelilas bo dziś właśnie takiego śledzia w oleju jadlam :) tak się najadlam ze mi było jednak za ciężko na żołądku :) a na obiadek zrobiłam dorsza wiec dziś rybkowy dzień a jutro ogórkowy ;) my kobiety mamy się super robimy to na co mamy ochotę a nasza rodzinka musi jeść co damy.. :) :) :)
 
Do góry