reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Pikolo wieczorem będzie

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Z beta jest tak, ze przy prawidlowo rozwijajacej sie ciąży po 2 dobach powinna wzrosnac dwukrotnie, dla pewnosci mozesz wynik w czwartek powtorzyc. A tym, ze z usg masz poczatek 6ego tygodnia to sie nie sugeruj bo moglo dojsc do zaplodnienia pozniej.
 
reklama
Ja dziewczyny tak bardzo sie boje takze dlatego ze jestem sama z dziecmi ostatnio jak poronilam tez bylam sama z dziecmi i one wszystko widziały, duzo duzo krwi, pogotowie itp boje się że znowu przejda przez ta traume

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dupeczki noc minęła spokojnie :) nic nie bolało :) czekam na wizytę która dopiero o 19.30...myślę,że go może trochę moja wina,że mnie tak boli bo ja lubię siedzieć na kanapie mając zawarte nogi...No i gniote brzuch i kręgosłup też nie odpoczywa...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia Dorcia ja też dzisiaj usg
 
Ja dziewczyny tak bardzo sie boje takze dlatego ze jestem sama z dziecmi ostatnio jak poronilam tez bylam sama z dziecmi i one wszystko widziały, duzo duzo krwi, pogotowie itp boje się że znowu przejda przez ta traume

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Musisz byc dobrej mysli! Pozytywne myślenie przynosi pozytywne efekty. Takze nie martw sie na zapas, a zobaczysz, ze wszytsko bedzie dobrze.
 
reklama
Gdy np jestes w 7 tygodniu, a beta jak na ten tydzien jest za niska moze oznaczac to, że ciąża nie rozwija sie prawidlo.
Tak tylko musisz wiedzieć kiedy doszło do owulacji i zapłodnienia, a kto to dokładnie wie?
Według mnie bardziej pewny jest przyrost.... chociaż są tutaj tez dziewczyny którym beta przyrastala a ciąża się nie rozwijała.

Pikolo ból dość wysoko po prawej stronie, baaaardzo boli, mi w żadnej pozycji nie przechodziło, kończyłam zwinięta w kłębek z łzami jak grochy. Jeszcze często towarzyszy temu gorzki posmak w ustach, szczególnie rano. Jak powiedziałam lekarce o objawach to od razu wiedziała o co chodzi, USG tylko potwierdziło.

Madzia mój policjant, a Twój?:)
O kurcze ile tu żon policjantów :D
Super!
Mój pracuje w specsłużbach :)
Na początku próbował ściemniac ze pracuje w wojsku, ale jak strzelił z kajdankami to wiedziałam juz ze ściemnia :p
Kajdanki nosza tylko w Zandarmerii Wojskowej a on się zarzekal ze tam nie pracuje :D
Haha głupek :p
Nie wiedział biedny ze wczesniej spotykałam się z żołnierzami zawodowymi :D
 
Do góry