reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Wiesz najgorsze jest to ze nie tylko ja lecę na mojego męża :p
Co kurs to się zawsze dwie panny zainteresowane "indywidualnymi zajeciami' znajdą ;)
A mój mąż chodzi w obrączkę wiec wiedzą że ma rodzinę.
Powiem wam że faceci strasznie zdradzają... a z drugier strony kobiety są niesamowicie łatwe. Najprościej poderwać mężatką albo stara pannę. Stara panna z czystej przyjemnosci przespi się z żonatym mężczyzna. Tylko po to żeby dokopać jego żonie i pokazać że jest od niej lepsza.
Meżatki są znudzone życiem i swoim "starym" wiec w ramach rozrywki bądź "powiewu świeżości" pójdą do łóżka z innym zaobraczkowanym.
Sa tez i takie które dla zaliczenia loda zrobią, bądź dadzą się zaliczyć :D

Ja też mundurowa, do niedawna. Wiem co kobiety z facetami w mundurze robią. Najgorsze jest to, że nic facet nie musi same się zlatują...
okropne, nie ważne żonaty czy wolny biorą wszystko... [emoji33]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Od dziś siedzę z kulturą obiecuje :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kiedyś na poldupku siedziałam ale nie powiem głośno dlaczego :D
Ja też mundurowa, do niedawna. Wiem co kobiety z facetami w mundurze robią. Najgorsze jest to, że nic facet nie musi same się zlatują...
okropne, nie ważne żonaty czy wolny biorą wszystko... [emoji33]


f2w3rjjgpsehityp.png
Ty to pewnie widziałaś na codzień i potem Tobie też głupia latkę przypinali.
Czesto się źle mówi i kobietach w policji bo dużo z nich się mówiąc brzydko puszcza z kolegami....
 
Ja kiedyś na poldupku siedziałam ale nie powiem głośno dlaczego :D

Ty to pewnie widziałaś na codzień i potem Tobie też głupia latkę przypinali.
Czesto się źle mówi i kobietach w policji bo dużo z nich się mówiąc brzydko puszcza z kolegami....
Stereotypy...wszędzie gdzie pracują duże skupiska ludzi się dzieje..i to niby tylko służby ale wszędzie...a że nie wszystko się mówi to potem tak jest że w policji to niby takie k...stwo.. żebyście wiedziały co u mnie w firmie się działo...mój J to biegunki dostawał jak mówiłam że zostaje dłużej w pracy.. lody w szatni w czasie pracy... imprezy firmowe... kierowniczka miała romans z pracownikiem a jej mąż też pracował z nami ..i co ze kamery... że godność.... szok... i tak jest wszędzie.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
luna jakbym o mojej byłej firmie czytała, asystentka prezesa non stop opowiadała z kim to sie prezes firmy nie puszczał a kto jets po tak zwanej nocnej rekrutacji żenujące.
 
luna jakbym o mojej byłej firmie czytała, asystentka prezesa non stop opowiadała z kim to sie prezes firmy nie puszczał a kto jets po tak zwanej nocnej rekrutacji żenujące.
Tak właśnie ale tylko policja i służby jest w du..e kopana... jak pracowałam w realu na rozładunku towaru nocą to po regałach z z legowiskami dla psów potrafili się pukać.. a kierownictwo zero reakcji po jednych pieniądzach..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam w rodzinie policjanta, jest świrem, który nie kontroluje swojego zachowania, jest chamski, wredny i myśli, że może wszystko.
 
reklama
ZOOska lepiej ci trochę? wiem że pewnie najbardziej sie uspokoisz jak zobaczysz bijące serduszko.

Luna to jest żenujące naprawdę...

Mnie się trochę udzielił strach od Zośki ale zmieniam go w pozytywne myślenie skoro byłam na zeszłej wizycie w 5t1d to sie nie mam co martwić że nic nie widziałam. Tak naprawdę w czwartek zacznę 6tc a nie 7 :)
 
Do góry