reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam z rana. To kto dzisiaj wizytuje??

U mnie w ciąży problemy z wyproznieniem, których poza ciąża nigdy nie mam. Zawsze najszybciej mnie rusza po kawie ale w ostatnich dniach do kawy mam wstręt. To znaczy wypije rano w pracy ale potem się pilnuje żeby pawia nie puścić. No i po kawie muszę coś zjeść bo potem mi się słabo robi. Przed ciąża to koniecznie coś słodkiego, ale teraz wszystko jest dla mnie aż za słodkie. Zdecydowanie bardziej ciągnie mnie do kwaśnego. Uciekam do pracy.

Mam dokładnie ten sam problem. Zaparcia :/ W nocy przez to budzi mnie ból brzucha. Nigdy taki problemów nie miałam. Kawę odstawiłam, na wszelki wypadek żeby dzidzi nie zaszkodzic. Przezyję jakoś bez tej kawy :)
 
ZOOska ja sie też okrutnie boje naprawdę, oczywiście twoje życiowe doświadczenia sa o wiele bardziej przerażające niż moje ja wprawdzie poroniłam ale nikt tego nie widział.
Ale chce być dobrej myśli nie zamarwtiać się wcale, chce przyjść na wizytę i usłyszeć dobre wiadomości i ty też myśl tak.
 
Tyko W poprzedniej ciąży też mi rosla i lekarz tlumaczyl ze rosnie bo rosna blony plodowe a w srodku i tak nic sie nie rozwijalo

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Zooska jeśli to tak Cię niepokoi i nasze rady Ci nie pomagają to proszę idź do specjalisty.
Znajdź jakiegoś dobrego lekarza i niech Ci zrobi porządne usg. Powiedz mu o swoich obawach i wczesniejszej ciąży.
Bo takie "czarne" gadanie i złe myśli ani Tobie nie pomogą ani dziecku.
Może nie zdajesz sobie sprawy ale silny stres jest jednym z najczęstszych powodów poronien.
 
Wiecie co, fajny pomysl z tym walentynkowym USG.
Sama zadzwonilam przed chwila do kliniki i zapisalam sie prywatnie na 14 lutego. Tatusiowi do samego konca nie powiem jaka mu niespodzianke szykuje :)

f2w3rjjgnfui97fh.png
 
Kurcze wspolczuje wam tych strasznych lekarzy, na ktorych trafiacie :/ Mój jest super, choc wczesniej mialam go za gbura, to do kobiet w ciązy ma super podejscie, sama miałam juz 3 usg, dzisiaj sam zapytal czy chce zobaczyc dzidzie.. ZOOska mysle, ze jakbys trafila na takiego jak moj to na pewno nie mialabys tych czarnych mysli, dla niego takie malenstwo jest juz dzieckiem, a nie zadna strukturą :/
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! Moja kolejna w walentynki :)

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Zosia Madzia dobrze mowi. Nie możesz pojsc do innego lekarza? Z lepszym sprzetem ? Zobacz ile dziewczyn mialo pozniej owu i maluszki sa mlodsze . Ja w pierwszej ciazy pierwszy raz na usg bylam w 6+5 dni a wg usg maluszek byl 4 dni mlodszy. Teraz sa 2 dni roxnicy . Glowa do gory.
Nimitti u ciebie tez juz bedzie napewno super.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry