reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Pisalyscie juz o tym ale nie pamietam. Mam kupic sobie witaminy zamiast kwasu foliowego. Ktore polecacie? Pisalyscie o jakis z DHA.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zazywam femibion natal 1

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Jagus a Ty w ogole wiedziałaś, ze masz woreczek do wywalenia, planowana ta operacja była?
Bo ja sie tak z rok bujalam z jakimiś dolegliwościami brzuchowymi, aż jak mnie strzeliło to prosto na emergency, a tam stan przed erupcja [emoji15] bylam w ciężkim szoku


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny moglibyście mi okreslic jak boli gdy mamy chory woreczek? Bo od jakiegos czasu pobolewa mnie prawa strona kolo pępka, czasem to taki rwacy, kolkowy ból i tez sie zastanawiam czy to nie woreczek... musze to zbadac
 
Dupeczki noc minęła spokojnie :) nic nie bolało :) czekam na wizytę która dopiero o 19.30...myślę,że go może trochę moja wina,że mnie tak boli bo ja lubię siedzieć na kanapie mając zawarte nogi...No i gniote brzuch i kręgosłup też nie odpoczywa...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dorcia no to jesteśmy w tym samym dniu ciąży :) ciekawe jak Twoja kropeczka się pokarze dziś na usg :)
 
Dziewczyny moglibyście mi okreslic jak boli gdy mamy chory woreczek? Bo od jakiegos czasu pobolewa mnie prawa strona kolo pępka, czasem to taki rwacy, kolkowy ból i tez sie zastanawiam czy to nie woreczek... musze to zbadac


Tak pod piersią z prawej strony kłuje ani siedzieć ani stać ale nie jest to mega ból (przynajmniej u mnie) ale cholernie upierdliwy i taki niewygodny jakby mnie coś uciskało.
 
Dla mnie to obojętne :) u mnie w rodzinie chcą chłopczyka bo moja mama ma wnuczke jedna w wieku już 17 lat i to koniec na wnukach ;) a mam czwórkę rodzeństwa :) będę musiała szybko myśleć o drugim bo mioje dziecko skalecza...:) tym rozpieszczaniem bo jestem najmłodsza w rodzeństwie :) ale wole tak niż nie mieć żadnej pomocy... boje się tylko ze dziecko dostane tylko do karmienia :) ale myślę że będzie dziewczynka :)
Ja też o żadna pomoc nie proszę. Jest trudniej ale moje dziecko jest wychowane przeze mnie. Słucha tylko mnie. I co najważniejsze jest wolne od wpływów rodzinki. Jestem z niego dumna bo jest grzeczny i stabilny emocjonalnie. Wiem ze to dzięki poczuciu bezpieczeństwa :)
Niestety mam rodziców po mega rozwodzie i toksycznych dziadków, wujkow i innych patalachow ze strony ojca. Zresztą z ojcem tez urwałam kontakt po tym jak groził śmiercią mojej mamie i sam próbował nas zastraszyć ze się powiesi.... Dalej żyje jakby ktoś pytał :D
Może gdybym miała inna rodzinę, moje dziecko częściej by się z innymi ludźmi widywalo. A tak tylko z moim rodzeństwem i moja mama ma kontakt. A no i z moimi tesciami, obecnie obrazonymi:D
Co do plci, to boje sie że córeczce sprzedam moje policystyczne jajniki... to choróba genetyczna i bardzo prawdopodobne ze tez by na to chorowała :/ Dlatego może bardziej myśle o chłopaku.
Mi wczoraj w pracy liniowa powiedziała że jestem zielona i jak tak się źle czuje to będzie dziewczynka. Kurde jak widziała że tak "pięknie" wyglądam to mogła mi dać kogoś do pomocy a nie dobijać....
Jakie to przykre ze baby są takie perfidne i nieludzkie...
 
Ostatnia edycja:
Dupeczki noc minęła spokojnie :) nic nie bolało :) czekam na wizytę która dopiero o 19.30...myślę,że go może trochę moja wina,że mnie tak boli bo ja lubię siedzieć na kanapie mając zawarte nogi...No i gniote brzuch i kręgosłup też nie odpoczywa...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Masz w takim razie ode mnie karę i zabraniam Ci tak siedzieć! :D
Cipko niegrzeczna ;)

Ile tu żon mundurowych! :)
A to wojsko, policja, straż czy specsluzby? :)
 
Bylam zbadac bete, powiedzcie mi czy ona wyjaśni coś W mojej sytuacji? Wskaze czy ciaza jest młodsza niż powinna być?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
i tak i nie, wiesz te wartości wskazują mniej więcej tydzień ciąży. Tzn powiem ci mój przykład beta z piątku 9 tyś i to wskazuje i 5 tydzień i 6 wiesz te wartości są takie rozbieżne. Ale to też zależy od laboratorium.
 
reklama
Do góry