reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Cześć dziewczyny.
Wracamy do Was po urlopie z którego wróciłam bardziej zmęczona niż na niego jechałam🙈
Postaram się nadrobić forum.
Dziś mam wizytę według OM 7+6 ale co wyjdzie na USG to się okaże. Denerwuje się, jak przed każdą wizytą, tym bardziej że na wyjeździe trafiło się plamienie 🙁

Co do objawów to niezmiennie mam mdłości i jestem bardzo zmęczona.

Pobieżnie przejrzałam i pojawił się temat cukrzycy ciążowej.
Ja na pewno taka będę miał bo moja glukoza na czczo bez ciąży waha się między 90-93, mam do tego IO zdiagnozowane przed ciążą.
Cukrzyca ciąża to nie koniec świata, dieta i więcej ruchu i poziom cukru można utrzymać w ryzach, czasem potrzeba wspomóc się insuliną. Ja brałam na noc bo miałam problem z cukrem na czczo.
Dla mnie powinno się też brać pod uwagę poziom glukozy we krwii przed ciążą. Bo tak jak w moimi przypadku jednego dnia cukier 92 i jest ok, okazuje się że jestem w ciąży mam 92 i cukrzyca ciążowa.
 
Dziewczyny a jak z tematem ćwiczeń u Was ? Któraś chodzi na siłownię , rower , basen ? Ja się zastanawiam co wybrać . Kiedyś miałam często zapalenie pęcherza i trochę się boję basenu :/
ja chodzę na ćwiczenia i czasem z córką na basen. z ćwiczeń to zdrowy kręgosłup, pilates stretching i takie zajęcia ‚fit mama’ póki mogę (bo to się chodzi z malutkim dzieckiem) później się przesiądę na zajęcia dla ciężarówek. trochę się zastanawiam bo chodzę też na salsation (takie tańczenie z ćwiczeniem) ale dużo tam skakania i jak byłam ostatnio to mi się brzuch zaczął stawiać. więc pewnie to odpuszczę.
 
ja chodzę na ćwiczenia i czasem z córką na basen. z ćwiczeń to zdrowy kręgosłup, pilates stretching i takie zajęcia ‚fit mama’ póki mogę (bo to się chodzi z malutkim dzieckiem) później się przesiądę na zajęcia dla ciężarówek. trochę się zastanawiam bo chodzę też na salsation (takie tańczenie z ćwiczeniem) ale dużo tam skakania i jak byłam ostatnio to mi się brzuch zaczął stawiać. więc pewnie to odpuszczę.
Skąd masz tyle siły na to ? Ja to się cieszę , że wstałam 😅 i już jestem zmęczona 🫣
 
Skąd masz tyle siły na to ? Ja to się cieszę , że wstałam 😅 i już jestem zmęczona 🫣
Nie przejmuj się ja to mam tyle biegania przy synu, że o ćwiczeniach mogę pomarzyć. Jeżdżę z córką na rowery, wieczorami tak 6 km.
Ja mieszkam na zadupiu więc żeby uczęszczać na jakieś zajęcia zorganizowane muszę dojeżdżać więc sobie odpuszczam.
Basen to nie dla mnie, bo często po takich rozgrywkach łapę zapalenia pęcherza albo inna infekcje intymną.
Na basen dzieciaki zabiera tata.
 
Dziewczyny ! Dzisiaj okazało się , że mój narzeczony ma krztusiec 😬🤦🏻‍♀️ ja nie kaszle , ale trochę się boję ! Czy któraś coś wie na ten temat ? Wyczytałam , że Krztusiec jest groźny u niemowlaka…. Ale jak to jest z kobietą w ciąży ??
 
Cześć, czy mogę jeszcze dołączyć? Dzisiejsza beta (12 dni po inseminacji) wyszła 125. Wizytę mam umówiona na 3.09.

Moja historia to 4 inseminacje. Z pierwszej mam 20 miesięczna córkę, druga ciążę poroniłam w 10 tyg a w trzeciej wyłapałam ciążę biochemiczna. Teraz czwarta, mam nadzieję, że już udana do końca 🤞

Ps. U mnie ciąża geriatryczna bo mam 40 lat 😅😉
 
reklama
Nie przejmuj się ja to mam tyle biegania przy synu, że o ćwiczeniach mogę pomarzyć. Jeżdżę z córką na rowery, wieczorami tak 6 km.
Ja mieszkam na zadupiu więc żeby uczęszczać na jakieś zajęcia zorganizowane muszę dojeżdżać więc sobie odpuszczam.
Basen to nie dla mnie, bo często po takich rozgrywkach łapę zapalenia pęcherza albo inna infekcje intymną.
Na basen dzieciaki zabiera tata.
Mam tak samo.. syn ma tyle energii w sobie , a ja tylko biegam za nim .. parę dni temu skończył rok i od jakiegoś miesiąca zaczął samodzielnie chodzić .. wszędzie go pełno . W ciągu dnia śpi tylko 40 min do godziny .. 🤣
 
Do góry