reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jak to się mówi za mundurem panny sznurem !:) ale mnie też to pociąga :D niestety pomimo że u mnie kilku policjantów w rodzinie mąż do nich nie należy ;)

CzarnaMadzia no tak zapomniałam ze masz syneczka.. to faktycznie fajny masz budzik :) To pewnie znając życie będziesz mieć dwóch mundurowych w domku :) albo trzech jak urodzi się chłopczyk :)

Wiesz najgorsze jest to ze nie tylko ja lecę na mojego męża :p
Co kurs to się zawsze dwie panny zainteresowane "indywidualnymi zajeciami' znajdą ;)
A mój mąż chodzi w obrączkę wiec wiedzą że ma rodzinę.
Powiem wam że faceci strasznie zdradzają... a z drugier strony kobiety są niesamowicie łatwe. Najprościej poderwać mężatką albo stara pannę. Stara panna z czystej przyjemnosci przespi się z żonatym mężczyzna. Tylko po to żeby dokopać jego żonie i pokazać że jest od niej lepsza.
Meżatki są znudzone życiem i swoim "starym" wiec w ramach rozrywki bądź "powiewu świeżości" pójdą do łóżka z innym zaobraczkowanym.
Sa tez i takie które dla zaliczenia loda zrobią, bądź dadzą się zaliczyć :D
 
reklama
Witajcie, ja już po urlopie i teraz czekam właśnie na moją drugą wizytę u lekarza. Ciekawa jestem jak to moje maleństwo urosło. Dziś zaczął się 9 tydzień :-)
Witam też nowe ciężaróweczki i trzymam mocno kciuki :-)
 
CzarnaMadzia no tak zapomniałam ze masz syneczka.. to faktycznie fajny masz budzik :) To pewnie znając życie będziesz mieć dwóch mundurowych w domku :) albo trzech jak urodzi się chłopczyk :)
Zapomniałam Ci odpisać :*
Moze tak byc bo mój mąż ma ojca wojskowego :)
Gabrys to charakterek po tatusia odziedziczył wiec kto wie czy munduru nie ubierze:D
A teraz kurde nie mam przeczucia czy to chłopiec czy dziewczynka.... a Ty? :)
 
Dzień dobry:-) oj prawda to że przedszkolaki wcześnie wstać nie chcą (chyba że akurat jest weekend) mój trollik na 8 do przedszkola chodzi a dziś matka zaspała, więc i ona nadal śpi ;-)
 
Witam się i ja, piję kawę zbożową, wcinam śniadanko i zmykam do pracy, na szczęście dzisiaj tylko 8 godzin. Miłego dnia dziewczynki i udanych wizyt :)
 
Dzień dobry [emoji4] ja już na pierwszej pauzie w pracy, dzisiaj była pobudka o 4:30. Popołudniu mam usg na holenderskie skierowanie [emoji6] trzymajcie kciuki [emoji4]
 
Zapomniałam Ci odpisać :*
Moze tak byc bo mój mąż ma ojca wojskowego :)
Gabrys to charakterek po tatusia odziedziczył wiec kto wie czy munduru nie ubierze:D
A teraz kurde nie mam przeczucia czy to chłopiec czy dziewczynka.... a Ty? :)
Dla mnie to obojętne :) u mnie w rodzinie chcą chłopczyka bo moja mama ma wnuczke jedna w wieku już 17 lat i to koniec na wnukach ;) a mam czwórkę rodzeństwa :) będę musiała szybko myśleć o drugim bo mioje dziecko skalecza...:) tym rozpieszczaniem bo jestem najmłodsza w rodzeństwie :) ale wole tak niż nie mieć żadnej pomocy... boje się tylko ze dziecko dostane tylko do karmienia :) ale myślę że będzie dziewczynka :)
 
Zapomniałam Ci odpisać :*
Moze tak byc bo mój mąż ma ojca wojskowego :)
Gabrys to charakterek po tatusia odziedziczył wiec kto wie czy munduru nie ubierze:D
A teraz kurde nie mam przeczucia czy to chłopiec czy dziewczynka.... a Ty? :)
Mi wczoraj w pracy liniowa powiedziała że jestem zielona i jak tak się źle czuje to będzie dziewczynka. Kurde jak widziała że tak "pięknie" wyglądam to mogła mi dać kogoś do pomocy a nie dobijać....
 
CzarnaMadzia zgodzę się tutaj z tobą z tymi zdradami i łatwymi kobietami :/

Czy was też tak denerwuje jak mnie to że gdy stoję na przystanku z lewej jeden pali z prawej drugi Cholera nie da się uciec od tego !

EvEva mnie też to obojętne :) w pierwszej ciąży bardzo chciałam córkę a mam syna teraz mi to zwisa.

Paulaq23 powodzenia! Ja właśnie jadę do Katowic i trzymam w ryzach mdłości dobrze ze nikt nie usiadł koło mnie.
 
reklama
Witam z rana. To kto dzisiaj wizytuje??

U mnie w ciąży problemy z wyproznieniem, których poza ciąża nigdy nie mam. Zawsze najszybciej mnie rusza po kawie ale w ostatnich dniach do kawy mam wstręt. To znaczy wypije rano w pracy ale potem się pilnuje żeby pawia nie puścić. No i po kawie muszę coś zjeść bo potem mi się słabo robi. Przed ciąża to koniecznie coś słodkiego, ale teraz wszystko jest dla mnie aż za słodkie. Zdecydowanie bardziej ciągnie mnie do kwaśnego. Uciekam do pracy.
Ja mam to samo straszne zaparcia i jest przez to mi tak ciezko :(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry