reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja juz je biore.. Nie poszlam do innego, poprostu stwierdzilam ze lepiej brac skoro gin zalecila.. W aptece babka mi tez powiedziala ze lepiej brac skoro lekarz zalecil.. Ze to nie szkodzi dziecku.. A tez nie chcialam ich brac:/ ale co zrobisz..
Podobno bolesne jak cholera te zastrzyki? Kiedyś chyba je robiłam bratu to wiłsię jak wąż z bólu [emoji21]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytalam wczoraj o makowcu :) Ja od swiat do sylwestra codziennie po kawalku wciagalam wiec moj dzidziol od poczatku mial turbo naped :p
Powiedzielismy wczoraj naszym dziewczynom o maluszku. Kupilam spioszki i czapeczke, zapakowalam i mowimy- mamy dla was niespodzianke. Rozpakowaly i konsternacja :huh: Najpierw myslaly ze to dla brata corki a potem starsza powiedziala- dzidzius bedzie! a mlodsza- hurra,spelnilo sie moje marzenie! A teraz mloda chodzi i mnie po brzuchu glaska i mowi - Kocham cie dzidziusiu :laugh2:
 
Ja też zrobię podobnie w następny weekend..dziadków miałam poinformować wczoraj ale mój J się uparł że 10 jak pojedziemy do domu rodzinnego i osobiście nie przez tel.. no ok...niech mu będzie..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba lepiej osobiscie jak jest mozliwosc. Zawsze mozna poobserwowac prawdziwe reakcje na ta wiadomosc. Ja powiedzialam tez mojej mamie i babci wczoraj przy okazji ich swieta. Wachalam sie bo babcia tajemnicy utrzymac nie umie. Wydawalo mi sie ze cos podejrzewaly bo unikalam alkoholu na swieta a tu pelne zaskoczenie :szok:
 
My babciom i dziadkom powiemy jak będę po lekarzu. Na razie tylko test i beta HCG zrobione.
Co do moich dziewczyn, to twierdzą, że nie chcą braciszka, nad siostrą się zastanawiają ;)
Cynka ile lat mają Twoje dziewczynki?
 
juz teraz wiem ze to poronienie, skrzepy krwi, ogromna ilosc krwi i coraz mocniejszy bol podbrzusza. zegnam sie z Wami dziewczyny. Zycze duzo szczescia i rozwiazania szczesliwego we wrzesniu!
Jednak druga ciaza nie jest mi dana, mam jedno dziecko na ktorym musze sie calkowicie skoncentrowac!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro...
 
My babciom i dziadkom powiemy jak będę po lekarzu. Na razie tylko test i beta HCG zrobione.
Co do moich dziewczyn, to twierdzą, że nie chcą braciszka, nad siostrą się zastanawiają ;)
Cynka ile lat mają Twoje dziewczynki?

Starsza 10 a mlodsza 7. Starsza wczesniej mowila ze chce brata bo ma juz dosc siostry (zazdrosna jest i nie przepada za nia niestety) a jak sie dowiedziala o dzidzi to bylo- niech to bedzie dziewczynka :) mlodszej obojetnie :D
 
reklama
Do góry