reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
juz teraz wiem ze to poronienie, skrzepy krwi, ogromna ilosc krwi i coraz mocniejszy bol podbrzusza. zegnam sie z Wami dziewczyny. Zycze duzo szczescia i rozwiazania szczesliwego we wrzesniu!
Jednak druga ciaza nie jest mi dana, mam jedno dziecko na ktorym musze sie calkowicie skoncentrowac!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze niesprawiedliwe to jest;/ przykro mi:( trzymaj sie:*
 
reklama
Anik
Ja biorę heparynę ze względu na wcześniejsze poronienia .
Niby same wyniki krwi mam ok nie mam żylaków ale robiłam badania genetyczne i wyszło mi w nich. że mam V LEYDEN .Czyli wrodzoną zakrzepicę która może się ujawniać dopiero w ciąży .To rodzaj trombofilii Na wczesnym etapie. ciąży dochodzi wtedy do mikrozakrzepów , krew jest zbyt gęsta i ciąża obumiera .
Dlatego brałam już od owulacji żeby ciąża się ładnie zagnieżdziła .
Biorę jeszcze acard i witaminy metylowane i inne leki podtrzymujące ciąże o których nie będę wam tu pisać .
Termin mam na 14 wrxeśnia
Jestem 6+4 d ciąży

Joanna Rak
Przykro mi ....Przechodziłam przez to kilka razy ...Wiem że teraz jest ci ciężko ale nie rezygnuj z drugiego dzieciątka .
Jeżeli chcesz pomocy pisz na priv .
Ja przeszłam wszystkie możliwe leczenia i bardzo dużo wiem na ten temat .Myślę że mogę ci pomóc jeśli tylko będziesz. chciała .A niestety nie wszyscy lekarze zajmują sie poronieniami i sie na tym nie znają niestety .Tylko kilku lekarzy w Polsce umie leczyć poronienia
Pozdrawiam i życzę dużo siły .
Czyli idziemy tak samo.. Ja tez 6+4 :) termin 14.09. Mi dala teraz jak potwierdzila ciaze i od razu dala heparyne bo wziela pod uwage ze zakrzep mogl spowodować obumarcie bo z wynikow hp nic nie wyniklo..
 
Widzę ze jest tu kilka dziewczyn które pisze tylko i wylacznie o sobie. Nie wspieraja, nie pytają o inne, z niczym się nie ustosunkowuja, nawet dobrego slowa nie napiszą w obliczu tragedii.
Tylko piszą o tym co u nich, jak się czują i jak ich wizyty.
Nie będę pisała kogo mam na myśli, tylko przypominam.
Ten wątek jest założony żeby się nawzajem wspierac!
Jeśli ktoś pisze tylko po to żeby się chwalić wszem i wobec swoją ciąża a gdzieś ma pozostałe dziewczyny to chyba nie jest miejsce dla niego.
Tutaj tworzymy wspólnotę a nie krąg wzajemnej adoracji.
Nie da się odpisywać każdemu ( chociaż Natuszka potrafi ;) ) ale dziwne jest jak ktoś gada tylko do siebie.
W takiej sytuacji może lepiej pamiętnik pisać...
Tyle co rzuciło mi się w oczy i chciałam wam napisać. Moje słowa nie sa skierowane do ogółu a do szczegółu raczej..
 
reklama
Do góry