reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja tez juz widzialam serduszko jak mialam 6+1 i 6+2 ale teraz mam obawy bo mialam pozniejsza owulacje..
No wlasnie. Wiec jak widac nie jestem jedyna na swiecie[emoji4] a dzis masz ktory tydzien?

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
reklama
Witam sie powtórnie
Zawitałam do Was tydzień temu .
Ostatnio również miałam stres związany z tym że w poniedz .na usg nie było jeszcze zarodka
Pęcherzyk był już duży 13 mm fasolki nie było widać .
To było 5+ 5 t.
Strasznie sie denerwowałam .
Dzisiaj na usg 6 t1d. jest zarodek
5,5 mm i serduszko już pika .
Wyłam na leżance jak bóbr .

Może coś więcej o mnie .
Mam dwóch chłopców 17 i 12 lat .
Od dwóch lat staram się o trzecie dziecko .A lata te nie są dla mnie łaskawe , bo straciłam w tym czasie 4 ciąże .Ostatnio miałam też dwie biochemiczne .
Ku zaskoczeniu niektórych dodam jeszcze że we wrześniu skończyłam 40 lat :p..Nigdy się nie poddałam mimo wielkich tragedii , które ostatnio przeżyłam .A marzyć o dziecku można w każdym wieku .:)

Anik.
Ty chyba pytałaś o heparynę .
Więc ja na niej jestem
Biorę dużą dawkę ponieważ z badań mi wyszedł mi v leyden

Nessi
Gratuluję bliżniąt .:)

Lola 87
Super że fasola się pokazała .
Przeżywałam wizytę z Tobą bo w takiej samej sytuacji byłam .

Pozdrawiam Was wszystkie kobietki .
I życzę udanych wizyt
 
Ostatnia edycja:
Ja nikogo do siebie nie porownuje. Mowie tylko jak bylo u mnie. Ja nie jestem jedyna na swiecie, ktora miala wczesniej owulacje. Wiec zejdz ze mnie, bo nic zlego nie napisalam.

f2w3yx8dv4ippex6.png
Madzia na pewno miała na myśli to,że nie każda w 5tc może zobaczyć serduszko...to nie zdarza się często,no i przyznam się,że przecież sama byłam zdziwiona

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
wlasnie wyszlam od lekarza. ja mam polowa 5 tygodnia, nic oprocz pecherzyka nie widac ale jest w dobrym miejscu i w sumie nic wiecej po dzisiejszej wizycie nie oczekiwalam!!! Nastepna za 10 dni, kamien spadl mi z serca :) Po 4 latach walki to doslownie nie moge uwierzyc, poryczalam sie jak dzieciak!!!

milego dnia dziewczyny i powodzenia dla tych co maja pozniej!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nikogo do siebie nie porownuje. Mowie tylko jak bylo u mnie. Ja nie jestem jedyna na swiecie, ktora miala wczesniej owulacje. Wiec zejdz ze mnie, bo nic zlego nie napisalam.

f2w3yx8dv4ippex6.png
Na nikogo nie wchodzę.
Po prostu chce chronić dziewczyny przed niepotrzebnym stresem.
Żeby potem nie było : " Bo w 5 tc ona widziała serduszko a ja nie, to pewnie koniec....".
No wlasnie. Wiec jak widac nie jestem jedyna na swiecie[emoji4] a dzis masz ktory tydzien?

f2w3yx8dv4ippex6.png
Koleżanka napisała o 6tc i 1d, a ty o 5 tc i 5d. A to jednak jest różnica.

Kończę temat bo widzę ze nie lubisz dyskutować i się niepotrzebnie obrażasz.
 
Na nikogo nie wchodzę.
Po prostu chce chronić dziewczyny przed niepotrzebnym stresem.
Żeby potem nie było : " Bo w 5 tc ona widziała serduszko a ja nie, to pewnie koniec....".

Koleżanka napisała o 6tc i 1d, a ty o 5 tc i 5d. A to jednak jest różnica.

Kończę temat bo widzę ze nie lubisz dyskutować i się niepotrzebnie obrażasz.
Ja sie nie obrazilam. Po to jest to forum, zeby sie wspierac dobrym slowem i taki mialam zamiar. Nic zlego nie mialam na mysli. A tym bardziej tego, zeby byla rozczarowana. Kazdy ma prawo napisac co kiedy mial i to co mysli. Wiec ja tylko wyrazilam swpje zdanie.

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Nie dam rady was dzisiaj czytać, bo w pracy zapie..... dobre to że chociaż nie myślałam o wizycie. Zaraz wychodzę z pracy, odbieram chłopaków z przedszkola a potem szybko na wizytę. Odezwę się wieczorkiem
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Jestem Magda. O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się wczoraj, dzisiaj byłam u ginekologa. Jestem w 5/6 tygodniu ciąży. Dostałam skierowanie na badania krwi i moczu. Jest to nasze pierwsze dziecko. Co prawda nie planowaliśmy dziecka jednak bardzo się cieszymy. Jestem jednak kompletnie ,,zielona'' w tematach ciążowych. Czy macie jakieś rady, wskazówki dla ,,początkujących'' przyszłych mam? :)
 
Do góry