reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mnie się cera poprawiła, twarz mam jak dupcia niemowlęcia ;-) a poza tym zero innych objawów.
Lola na zaparcia polecam czopki ewaq, koleżanka też tak miała w ciąży i czasami stosowała. Są bezpieczne. A na co dzień próbuj może błonnik śliwki i inne naturalne specyfiki.
 
Cheebay - Sliczna fasolka, karta ciazy jest zakladana od razu czy na kolejnej wizycie razem z wynikami badan? Z Maja mialam od razu. [emoji4]

Anik90 - Ja znow mialam owulke po 20 tym i zaszalelismy i od razu wyszlo. [emoji4]

Nevka - Mdlosci czyli prawidlowo rozwijajaca sie ciaza. [emoji4] Nieprzyjemny ale bardzo dobry objaw. [emoji4]

Eni - Ile prywatnie w Polsce bys placila, tutaj w Anglii prywatnie na polskie przeliczajac wizyta z usg, konsultacja i ew. Recepta 600 zl ale wole przyoszczedzic niz wariowac z nerwow, tak juz mam. [emoji6]
To krotkie owulki ja mialam 33 dni.

Nimiti - U mnie bylo tak ze nic nie bylo widac czarna plama ale powiedzial mi lekarz ze skoro sa objawy nie ma okresu i wyszedl test to mam przyjsc za tydzien i na pewno bedzie juz widac, i przyszlam i bylo, ciaza wtedy byla za wczesna o ile dobrze pamietam seks uprawialismy 17 sierpnia, 3 go wrzesnia nie bylo okresu, 4 go test i byla blada kreska, 5 tego lekarz nic nie bylo widac a tydzien pozniej bylo juz wszystko, serduszka chyba nie slyszalam ale poza tym prawidlowo [emoji4]
Ja mialam taka menagerke ktora nienawidzila dzieci, zbieralam w pierwszej ciazy na cywilny i ona mna nadzorowala do tego stopnia kazala mi ciezko pracowac ze... Potem powiedziala wszystkim w pracy jak bylam w szpitalu ze "bede bardziej dyspozycyjna" jak zapytali "dlaczego" powiedziala "bo poronila" tak jakby nigdy nic.
Nigdy Kochana nie poswiecaj sie dla pracy.

Justys - Trzymam kciuki za Usg. [emoji8]

Oka - U nas zaraz przed Swietami jak zaczal sie urlop. [emoji4]
Wino, kolacja itp. [emoji4][emoji4][emoji4]

Emzilka - Ja poronilam dzien przed slubem cywilnym ostatnie dni czerwca a pod koniec sierpnia juz bylam w ciazy, nic lekarz nie powiedzial na szczescie. [emoji4] Od r
razu dal Luteine. [emoji6]

Paula - Porod w domu, chyba bym sie bala. [emoji6]

Nessi - Dla mnie im wiecej objawow tym lepiej ciaza sie rozwija, w pierwszej ciazy nie mialam nic poza bolem piersi w ciazy z Maja mialam wszystko od humorow po spotkaniach z klozetem pare razy. [emoji1]

Wenus - Ja jak nie zjem sniadanka przed praca czyli przed 6.30 oj nie dojechalabym, brzuszek musi byc pelny jak sie robie glodna od razu mnie zbiera.. [emoji1]

Czarna Madzia - Jezuuu ale bym Spagetti zjadla.. [emoji1][emoji1][emoji1] Na razie robie frytki. [emoji6][emoji6]

Inis - Tez wygladalam pieknie i wszyscy do 6 m mowili ze chlopak az wyszlo ze dziewucha [emoji6][emoji6][emoji6]

Lola - Ja odwrotnie leci ze mnie przynajmniej 3 razy dziennie.


Dzieciaki spia. Filip chory 5 dni tylko do przedszkola chodzil i dzis wolne, Maja tylko katar na szczescie. Za to ja katar i gardlo jak na razie, herbatki pije i chyba syrop z cebuli sobie zrobie. Dalej brzuch boli ale mysle pozytywnie. [emoji1] Wkurzam sie i kloce sie z mezem, o takie glupoty ze az zal mi siebie. [emoji12] Wczoraj dal Mai 4 lizaki i ona te 4 lizaki zjadla pod rzad, o 21 kiedy przysnelam i zdziwiony ze mu mowie, zeby on jej zeby umyl. [emoji44][emoji44] Szlugami mi tak wszystko smierdzi w pokoju ze nawet nie chce sie do niego przytulac bo zaraz mnie odrzuca, dopiero jak bluze zmieni to sie moge wtulic. [emoji12]
Dziewczynki a macie uplawy biale? Bo ja ciagle wkladki zmieniam a nie pamietam jak bylo z Maja, pisza ze w porzadku, ale zadna nie wspomniala wiec pytam z ciekawosci. [emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilika tak długo będzie z 3 albo 4 lata. Ale tam raczej nie robią problemu. Z jakiego jesteś działu? Mogę ją popytać jak chcesz. Uplawow nie mam ale ja ogólnie coś ostatnio mam mniej wszystkiego.

Natuszka21 co za bydle a nie człowiek !!! Bardzo mi przykro że tak ciebie potraktowała :(
 
reklama
Do góry