reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nimitii ja jestem typowo technicznym dzialem. Krótko pracuje i czekam na nowa umowe, ale jakos tak dziwnie sie przyznac jak w zeapole mamy takie roszady

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Inis ty tez jesteś chora? ja mam zapalenie oskrzeli i też na antybiotyku jestem
U mnie angina ropna i antybiotyk. Przybij piątkę! [emoji23]


Natuszka - a teraz macie przeczucie co do płci? [emoji4]
A jeśli chodzi o wydzieline to jakaś tam jest, biała właśnie, chociaż nie na tyle dużo żeby wkładkę nosić. Ale w poprzedniej ciąży miałam tak jak Ty.
 
Dziekuje za wsparcie[emoji5] wrocilismy juz do domku[emoji5] wszystko jest dobrze. Ciaza rozwija sie prawidlowo i serduszko pracuje jak dzwon[emoji173] a o to moje malenstwo....[emoji175]
1484310923-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie jak czytam to piszą, że to jest normalne więc pewnie mnie tylko dopadło. :p
Jezuu dziewczyny jem frytki z ketchupem i majonezem i się rozpływam <3
 
Inis - Fajnie byloby mieć syna i z racji ze ciąża jest zupełnie inna tak mi się wydaje, że może chłopak, ale myśleć będę intensywniej po 12 tygodniu. :) Co do imion dla chłopca to podoba mi się Igor, Mikołaj, Oskar i Antoś, a mojemu mężowi tylko Tomasz, jak jego tata, a ze nie mam dobrych relacji z mężem nie będzie Tomasza. :p

Justyś - Super Gratki. :)
 
Natuszka - o matko boska frytki [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] slinie się!


Hahaha co to znaczy że nie masz dobrych relacji z mężem? [emoji23] Tomasz ładne imię.
Nam się dla syna podobało Mikołaj ale nic nie uroslo między nogami [emoji2]


Justys - super!
 
reklama
Do góry