reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Suplementujecie jakieś witaminy poza tymi dla kobiet w ciąży?

W pierwszej ciąży brałam tylko te podstawowe suplementy ale słyszałam jeszcze od koleżanek, że brały magnez. Ja nie mam żadnych objawów przez które musiałabym go przyjmować, morfologia też ok.
 
reklama
Ja już od pewnego czasu jestem w trybie "byle przetrwać to lato" 🙈😄 codziennie rano pierwsze co robię to wchodzę w prognozę pogody, bo wiem że od niej będzie uzależniony mój stan tego dnia 😂
Jutro kończę 20 tc, moje dziecko jest bardzo ruchliwe w brzuchu jak na ten okres porównując z pierwszą ciążą aż boję się pomyśleć co będzie później 😅
Oj ja tak samo, ale pocieszam się, że to 2 a nie 3 trymestr w tym upale 😂

No do będziesz miała małego akrobatę/kę 🤣
 
Suplementujecie jakieś witaminy poza tymi dla kobiet w ciąży?

W pierwszej ciąży brałam tylko te podstawowe suplementy ale słyszałam jeszcze od koleżanek, że brały magnez. Ja nie mam żadnych objawów przez które musiałabym go przyjmować, morfologia też ok.
Ja też tylko te podstawowe. Stwierdziłam, że jeśli nie ma takiego zalecenia to nie ma po co :)
 
Ja już od pewnego czasu jestem w trybie "byle przetrwać to lato" 🙈😄 codziennie rano pierwsze co robię to wchodzę w prognozę pogody, bo wiem że od niej będzie uzależniony mój stan tego dnia 😂
Jutro kończę 20 tc, moje dziecko jest bardzo ruchliwe w brzuchu jak na ten okres porównując z pierwszą ciążą aż boję się pomyśleć co będzie później 😅
u mnie młody był ruchliwy i Michaśka prawdopodnie też będzie 🙈 także trzymajcie kciuki za moją moc na najbliższe lata 😂😂😂
 
Szybko poczułaś ruchy jak na pierwszą ciążę 🤩 ja z córką to dopiero koło 22/23 tc, już wszyscy wokół pytali czy czuję, że już powinnam itd. pamiętam jak irytowały mnie te pytania, bo już wiadomo chciałam je poczuć a dłużej trzeba było poczekać 😄
Ja dziś jestem 19+2 i tez nie czuję jeszcze. To moja pierwsza ciąża więc czekam i staram się nie panikować 🙂
 
Jak samopoczucie dziewczyny? Jakoś cicho tutaj, domyślam się, że więcej się udzielacie na prywatnej grupie.

Ta pogoda mnie dobija 🥵
Wróciły nudności i czuję się osłabiona.
Oprócz tego płakałam dzisiaj 3 razy 🤣
Trzeci raz ze szczęścia, jak mały zaczął się wiercić. I chociaż nie planowałam tej ciąży, wręcz byłam przerażona jak się dowiedziałam, to nie ma nic piękniejszego niż ruchy maluszka pod sercem 🥲
+ Chyba hormony mocno buzują, strasznie się rozklejam 🤣
Też mam takie depresyjne humorki czasami, potem się czym zajmę i mi przechodzi 😂
Ale no ruchy maluszka są cudowne, chociaż jakby się tak głębiej nad tym zastanowić że coś żywego Ci się rusza w brzuchu to śmiesznie tak 😂
 
reklama
Szybko poczułaś ruchy jak na pierwszą ciążę 🤩 ja z córką to dopiero koło 22/23 tc, już wszyscy wokół pytali czy czuję, że już powinnam itd. pamiętam jak irytowały mnie te pytania, bo już wiadomo chciałam je poczuć a dłużej trzeba było poczekać 😄
Ja też poczułam dość szybko, mimo pierwszej ciąży. Aż sama byłam w szoku i niedowierzałam czy to na pewno to. Pierwsze przelewania jakoś 16+4 a pierwsze kopniaki 17+5 :D a teraz 19+3 i czuję już cały czas, w każdej pozycji czy to na stojąco czy siedząco 😂
 
Do góry