reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A skoro mówicie o objawach to ja mam jeden straszny... Zaparcia!!! Wczoraj to chyba myslałam, że urodzę siedząc ok. godz na toalecie. W życiu tak nie miałam... Staram się pić dużo wody, jeść błonnik i lipa

eiktrjjge03lkilf.png
Ja sobie w takich chwilach lewatywe strzelam :D
 
Nimitii ja jestem zza granicy[emoji16] pracuje w Katowicach

Millo ja jadlam wszystko co słodkie.. Nie umialam zrezygnować z czekolady a tu nagle po ptasim mleczku umarlam...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopiero załapałam, że Ty w ciąży jesteś :D:D:D:D Ja nie wiem dlaczego mi to umknęło :D hahaha
Moje gapiostwo ...
Gratuluję :)
inis - czemu nie poinformowałaś dziewczyn na wątku Bum ?

Umknęło bo nie mam siły przebicia, czuję się jak pisda łosia i nawet mam wrażenie że moje posty tak brzmią [emoji2] może kiedyś uda mi się wyzdrowiec, na razie antybiotyk niewiele pomaga.

Jeśli chodzi o wątek staraczkowy to nie napisałam bo... no co tu będę sciemniac - kreska na testach ciążowych mi jasnieje. Niestety. Przez pierwsze 3 dni ciemniala, a teraz jak kontroluje to blednie. Dopóki lekarz nie powie mi że wszystko ok to raczej nie ma się na co nastawiac...
A bum jest ze mną na jeszcze innym prywatnym wątku więc akurat ona wie hehe ;)
 
Nessi ja mam kurde to samo, na dekolcie mam Sajgon, ciagle tłusty, syfy mam po biust. Wlosy fatalne, skóra jakas do niczego. W 1 ciazy do 6mac nic po mnie widać nie bylo, czulam się super a teraz dramat..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Umknęło bo nie mam siły przebicia, czuję się jak pisda łosia i nawet mam wrażenie że moje posty tak brzmią [emoji2] może kiedyś uda mi się wyzdrowiec, na razie antybiotyk niewiele pomaga.

Jeśli chodzi o wątek staraczkowy to nie napisałam bo... no co tu będę sciemniac - kreska na testach ciążowych mi jasnieje. Niestety. Przez pierwsze 3 dni ciemniala, a teraz jak kontroluje to blednie. Dopóki lekarz nie powie mi że wszystko ok to raczej nie ma się na co nastawiac...
A bum jest ze mną na jeszcze innym prywatnym wątku więc akurat ona wie hehe ;)
Inis ty tez jesteś chora? ja mam zapalenie oskrzeli i też na antybiotyku jestem
 
Nessi ja mam kurde to samo, na dekolcie mam Sajgon, ciagle tłusty, syfy mam po biust. Wlosy fatalne, skóra jakas do niczego. W 1 ciazy do 6mac nic po mnie widać nie bylo, czulam się super a teraz dramat..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
No i ja chodząca krosta .. dzień dnia włosy myję by do człowieka się upodobnić ...fluid na buzi odnosi odwrotny skutek ...a na cycki polecam golf :/
 
reklama
Nessi - bety nie zrobię, bo z angina nie wyjdę z domu, poza tym zarazilam też córkę - mamy pogrom na chacie [emoji46] [emoji379]
Testy raczej dobre, z rossmana. Na razie nie nakrecam się na dobre wieści ale też nie popadam w pesymizm, bo to nic nie da. Co ma być to będzie, ja ze swojej strony robię to co mogę a reszta hmm... Reszta już po stronie kijanki [emoji4]

Wizyta 17.01.

A Ty w poprzedniej ciąży miałaś mdłości??
 
Do góry