reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
A u mnie dzis rybka z ziemniaczkami.. My nie jemy w piatek mięsa ale taka mnie chcica naszla, ze musiałam kaszanke opędzlować :p
A co do frytek, w tamtym tygodniu miałam samoróbki, mąż stanął na wysokości zadania :)
Na jutro zażyczę sobie chyba pancakes z bita smietaną, chociaż nigdy nie robiliśmy, tylko na mieście jedliśmy.. Ciekawe co mu z tego wyjdzie :)
 
reklama
A u mnie dzis rybka z ziemniaczkami.. My nie jemy w piatek mięsa ale taka mnie chcica naszla, ze musiałam kaszanke opędzlować :p
A co do frytek, w tamtym tygodniu miałam samoróbki, mąż stanął na wysokości zadania :)
Na jutro zażyczę sobie chyba pancakes z bita smietaną, chociaż nigdy nie robiliśmy, tylko na mieście jedliśmy.. Ciekawe co mu z tego wyjdzie :)
Ja tam muszę mięso zjeść ...poszczę resztę tygodnia ...księża tak poszczą, że ten od Nas na baby jeździ ...taki wyposzczony.
 
Ja nie wiedziałam co chce na obiad, aż mi nie zaczęło od sąsiadki kapustą kiszoną pachnieć :D Będzie kapucha ! W lodówce mam 3 woreczki pełne kapusty a z każdego sok wycisnęłam i wypiłam ;)
 
A ja dzis plamilam rano.. Na sZczęście juz minelo, wychodza jezzcze takie brazowe pozostalosci.. Ja sklerotyczka zapomniałam 2 dni sobie luteine wziasc i mam za swoje.. Ale wzielam zaraz z rana i wszystko minelo.

Zadzwonilam do mojej gin i powiedziala ze jesli by sie plamienia powtorzyly to mam zadzwonic w pon i na wtorek wizyta a jesli nic sie nie bedzie dziac to w czwartek moge przyjsc. Pytala sie o bete i powiedziala ze jest ok. Mowila cos o wlaczeniu heparyny. Czy ktoras z was brala po poronieniu? Ja bym zleksza nie chciala tego brac, dlatego mysle czy by jej nie powiedziec ze tylko na luteinie bede i tyle.
 
A ja dzis plamilam rano.. Na sZczęście juz minelo, wychodza jezzcze takie brazowe pozostalosci.. Ja sklerotyczka zapomniałam 2 dni sobie luteine wziasc i mam za swoje.. Ale wzielam zaraz z rana i wszystko minelo.

Zadzwonilam do mojej gin i powiedziala ze jesli by sie plamienia powtorzyly to mam zadzwonic w pon i na wtorek wizyta a jesli nic sie nie bedzie dziac to w czwartek moge przyjsc. Pytala sie o bete i powiedziala ze jest ok. Mowila cos o wlaczeniu heparyny. Czy ktoras z was brala po poronieniu? Ja bym zleksza nie chciala tego brac, dlatego mysle czy by jej nie powiedziec ze tylko na luteinie bede i tyle.

Ja biorę duphaston i do tego mam acard, nie wiem czy heparyna tez tak działa...
Mam nadzieje, ze już bedzie ok u Ciebie.. Ustaw sobie przypomnienie w telefonie o lekach, ja tak mam bo gdyby nie to, to może co drugi dzień bym brała.. a muszę 3xdziennie lykac leki ;/
 
A ja dzis plamilam rano.. Na sZczęście juz minelo, wychodza jezzcze takie brazowe pozostalosci.. Ja sklerotyczka zapomniałam 2 dni sobie luteine wziasc i mam za swoje.. Ale wzielam zaraz z rana i wszystko minelo.

Zadzwonilam do mojej gin i powiedziala ze jesli by sie plamienia powtorzyly to mam zadzwonic w pon i na wtorek wizyta a jesli nic sie nie bedzie dziac to w czwartek moge przyjsc. Pytala sie o bete i powiedziala ze jest ok. Mowila cos o wlaczeniu heparyny. Czy ktoras z was brala po poronieniu? Ja bym zleksza nie chciala tego brac, dlatego mysle czy by jej nie powiedziec ze tylko na luteinie bede i tyle.
Ja mam duphaston 2x1, noi witaminy femibion. Nic wiecej nie zazywam. I na szczescie pamietam, zeby wszystko lykac.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Inis - Z mezem super, chodzilo mi o tescia. [emoji6] Tesc ma na imie Tomasz. [emoji4] Mikolaj podoba mi sie glownie ze wzg na zdrobnienie Mikuś. [emoji1]

Nessi - Polecam. U mnie takie z ziemniakow wiecej roboty ale jaki smak. [emoji7][emoji7]



Zjadlam te fryty niby i chyba za duzo bo mnie zmuliło. [emoji14] Moze jestem chora na glowe ale nawet sie ucieszylam z tych mdlosci. [emoji6][emoji6]
Dzieciaki zjadly, Maja fryty, a Filip paluchy rybne, mozna z resztek calą jedną porcje zrobić. [emoji23] Na jednym talerzu frytki, na drugim paluchy rybne, wszystko nietknięte. [emoji6] Ale mnie katar męczy. [emoji54][emoji54]

Anik - Będzie dobrze Kochana [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry