reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Lola no to skoro widziałas tarcze zarodka to jest dobrze !!!
Twój gin ma pewnie siurowy sprzet i dlatego nic nie zobaczył. Jestem pewna na 100% ze u innego gina z lepszym aparatem byłoby widać zarodek :)
Leć do innego i się nie martw babo!
 
reklama
Lilika jeśli zdecydowalas się już na drugie dziecko powinnaś zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Jeśli sama nie jesteś w stanie sobie poradzić skorzystaj z fachowej pomocy. Są poradnie psychologiczne, terapie. Możesz nawet się wygadać psychologowi, to też pomaga.
Warto zadbać teraz o siebie bo za jakiś czas może juz być za późno.
Depresja to choroba, która niszczy duszę i ciało i to nie tylko osoby, która na nia choruje ale też najbliższych. Dzieci, meza....
Nie ma co tego bagatelizować.
Sprawa depresji zostala zalatwiona.lwki terapia, było juz ok. Myslalam ze na zawsze. Nie do konca wiem gdzie moj stresy i niepokoje to ciąża a gdzie zaczyna się depresja...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
CzarnaMadzia a jaka zawsze bylas z natury? Nie bylas pesymistka?wrazliwa? Moze taka jestes i teraz te stresy i emocje sa zwiazane z ciaza.Mysle ze kazda z nas ma czasem takie niepokoje.. i sie martwi jak to bedzie z kolejnym dzieckiem...z praca itp.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sprawa depresji zostala zalatwiona.lwki terapia, było juz ok. Myslalam ze na zawsze. Nie do konca wiem gdzie moj stresy i niepokoje to ciąża a gdzie zaczyna się depresja...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się ze w pierwszych miesiącach mogą pojawić się wątpliwości i strach przed nieznanym. Ale potem to znika i pojawia sie szczęście i miłośc :)
Jeśli u Ciebie te czarne myśli będą się potegowac warto przejść sie do psychologa.
Depresja lubi powracać jak bumerang. Ciężko się z niej do końca wyleczyć bo najczęściej wywodzi się z nas samych i naszego sposobu myślenia, dzieciństwa, traumy.
Może za dużo od siebie oczekujesz?
Czujesz ze tylko od Ciebie wszystko zależy?
Boisz się utraty kontroli nas własnym życiem?
Myślisz że inni sobie nie poradzą bez Ciebie?
 
Laski chodzicie prywatnie do ginekologa i też Wam wystawia skierowanie na badania za które płacicie? Ja tak mam wizyta 180zl.plus teraz badania za 100zl.szok
 
Ja mam prywatna opiekę od męża z pracy, płace około 100 zł miesięcznie i tam mam lekarza i badania w cenie. Dobra sprawa z uwagi na duże koszty prywatnych wizyty u ginekologów. Jakbym tego nie miała to na pewno badania bym robiła na nfz.
 
reklama
Millo zawsze pesymistka, zawsze bardzo przejmująca sie opinią. Obiecuje sobie, ze w tej ciazy juz nie bede taka glupia. A tu strach o dziecko, porod mialam dramat i chciałabym teraz tego uniknac. Juz wiem ze wezmę zniwczulenie ZO[emoji23]

CzarnaMadzia chyba za duzo. Jestem mocno marudzaca, często czepiam sie, nie umiem odpuścić. Mąż nie ma zw mna latwo, najpierw rzucam się ze nie chce opieki, nie jestem niepełnosprawna tylko w ciazy, a za chwilę placze ze sie nie interesuje [emoji23]



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry