reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Eveva ja niby 6t1d ale miałam bardzo późno owulacje i tydzień temu nic nie było jeszcze widać.. potwierdziła jedynie beta że gdzieś coś jest... więc ja w plecy z terminem jestem jakoś tydzień..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nimi trzymam kciuki za jutrzejszą betę.

Kate86 za Twoją również.

Lola powodzenia. Moja też zejdzie na zawał. Najpierw muszę się ja psychicznie nastawić bo czeka mnie niezła przeprawa z nią.

Leeleeth też kupię jutro nospe, luteine i magnez bo muszę być na chodzie a te bóle bardzo mnie niepokoją.

Ja też nie wiem jak z wizytą zrobić. Po pierwsze to nie mam wybranego gina bo odkąd się przeprowadziliśmy to u żadnego nie byłam, bo nie miałam potrzeby. Kusi mnie trochę znajomy gin który pracuje w moim szpitalu. Poza tym ma swoją przychodnie w miejscowości obok mnie. Tylko że ja nigdy do faceta nie chodziłam i jakoś mi dziwnie. Tym bardziej że mnie zna, bo pracowałam z nim trochę jak byłam na stażu. Ale z drugiego dnia strony to byłby zawsze pod ręką i w każdej chwili mogłabym do niego wejść nawet w szpitalu w razie wątpliwości. Jeszcze jednego biorę pod uwagę który do nas na dyżury przyjeżdża. To znowu jest kolega mojej koleżanki z pracy, młody ale podobno bardzo sympatyczny i pomocny. Ech sama nie wiem. No a jak się już w końcu zdecyduje to nie wiem na kiedy się umawiać. U mnie dopiero jutro 4t0d czyli jeszcze z dobre dwa tygodnie powinnam poczekać żeby serduszko zobaczyć. Do tego gina z oddziału przekonuje mnie jeszcze to że mogę do niego po prostu zajrzeć np za tydzień i poprosić o usg a potem po 6 tygodniu umówić na normalną wizytę do gabinetu. W poprzednich ciazach nie robił mi żadnego problemu jak przyszłam i powiedziałam że mam dodatni test i czy może mi zrobić szybkie usg dla potwierdzenia. Zrobił bez żadnego ale. A przecież nie prowadziłam u niego ciąży. Przepraszam że się tak rozpisałem.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimi trzymam kciuki za jutrzejszą betę.

Kate86 za Twoją również.

Lola powodzenia. Moja też zejdzie na zawał. Najpierw muszę się ja psychicznie nastawić bo czeka mnie niezła przeprawa z nią.

Leeleeth też kupię jutro nospe, luteine i magnez bo muszę być na chodzie a te bóle bardzo mnie niepokoją.

Ja też nie wiem jak z wizytą zrobić. Po pierwsze to nie mam wybranego gina bo odkąd się przeprowadziliśmy to u żadnego nie byłam, bo nie miałam potrzeby. Kusi mnie trochę znajomy gin który pracuje w moim szpitalu. Poza tym ma swoją przychodnie w miejscowości obok mnie. Tylko że ja nigdy do faceta nie chodziłam i jakoś mi dziwnie. Tym bardziej że mnie zna, bo pracowałam z nim trochę jak byłam na stażu. Ale z drugiego dnia strony to byłby zawsze pod ręką i w każdej chwili mogłabym do niego wejść nawet w szpitalu w razie wątpliwości. Jeszcze jednego biorę pod uwagę który do nas na dyżury przyjeżdża. To znowu jest kolega mojej koleżanki z pracy, młody ale podobno bardzo sympatyczny i pomocny. Ech sama nie wiem. No a jak się już w końcu zdecyduje to nie wiem na kiedy się umawiać. U mnie dopiero jutro 4t0d czyli jeszcze z dobre dwa tygodnie powinnam poczekać żeby serduszko zobaczyć. Do tego gina z oddziału przekonuje mnie jeszcze to że mogę do niego po prostu zajrzeć np za tydzień i poprosić o usg a potem po 6 tygodniu umówić na normalną wizytę do gabinetu. W poprzednich ciazach nie robił mi żadnego problemu jak przyszłam i powiedziałam że mam dodatni test i czy może mi zrobić szybkie usg dla potwierdzenia. Zrobił bez żadnego ale. A przecież nie prowadziłam u niego ciąży. Przepraszam że się tak rozpisałem.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Marcia ja bym wybrała tego do którego masz najlepszy dostęp, z wygody i dla pewności ze w razie w jest dostępny od ręki

To czekamy na wieści od wizytujących jutro [emoji1307] może jakieś foteczki bedą [emoji6]

//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
Ja jutro szefowi powiem o ciąży, boję się jak małe dziecko, które coś nabroiło
emoji4.png


eiktrjjge03lkilf.png
Takimi rzeczami nie warto się stresować :) będzie dobrze :) trzymam kciuki
 
reklama
Marcia ja też wybrałabym tego pierwszego ;)

Oj to jutro sporo wizyt - super, ciekawe ile fasolki pokażą (chociaż wg mojej apki to dopiero tic taki;) )
Ja mam wizytę we wtorek, ale serio bez żadnych złych przeczuć, więc wniosek taki, że będzie dobrze :)
Już mi się nie wydaje że mnie mdli, bo mam na pewno mdłości, z tym że póki co są takie typowo głodowe - jak coś zjem to przeważnie przechodzą.

Kate a pracujesz w laboratorium? Oby koleżanka nie odebrała Twojej ciąży tak jak szwagierka Emzilki, to będzie ok :)

Przed chwilą położyłam moją córę spać (3 lata), mówię: "pamiętaj że mamusia bardzo Cię kocha" a ona mi na to: "a ja kocham świnię" (ma nowego pluszaka) - i takie to moje dziecko jest uczuciowe ;)
 
Do góry