reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja tez raczej szczepic nie bede... Tylko zastanawia mnie jak to prawnie wyglada, czy pozniej nie ma problemow z tego wzgledu? Jakis czaas temu czytalam ze w szpitalu nie chcieli operowac dziecka bo nie mialo szczepien.. To jest mozliwe??????
Czemu oni nas tak truja tymi szczepionkami
Ta moja przyjaciółka cały czas mówiła ze przyjdzie a później dzwoniła ze nie da rady bo mały jest chory :) i tak się jej udało :)
 
reklama
CzarnaMadzia w szpitalu przed porodem tam gdzie sie podpisuje papiery to napisalam ze nie wyrazamy zgody na szczepienie.Nie robili w sumie nam problemow.Pozniej w przychodni lekarka oczywiscie traktowala nas jak debilow..naslala na nas sanepid.Przestalismy chodzic do przychodni na bilanse bo zmierzyc i zwazyc dziecko to moge w domu.W kazdym razie sanepid przyslal pismo_Odpisalismy na 2 str.Zadalismy pytania..Nie odpisali i poki co cisza od 2 lat.Nie dam się zastraszyc..
Nie zaluje decyzji o nieszczepieniu wrecz sie ciesze.Moj syn oprocz katarow nie choruje.Nie mial kolek.Szybko chodzil,szybko mowil.Jest pelen energii.Bardzo mądry.Przed Świętami zlapal jelitowke i przez 3 dni zwymiotowal po 1 razie dziennie.Bez goraczki,apetyt i humor mial..a reszta rodziny po kolei zdychala z wymiotami i rozwolnieniem.Do okola tylko slysze o problemach zdrowotnych u innych..wsrod znajomych..Znam w reallu dzieci z nopami.Dlugo siedze w temacie szczepien takze decyzje podjelam jak najbardziej swiadomie.Buziaki

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimiti u Mnie najwyżej siostra się obrazi A tak każdy wiedział że się staramy I powiemy dopiero jak będę W 3-4mcu

Evva to moja czwarta ciąża i pierwszy raz mnie tak suszy

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emzilka teraz starałam się I ja I męża siostra było mi smutno że jej się pierwszej udało ale starałam się zachować z kultura

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inna kwestia jest też taka ze my byliśmy szczepieni i nie było mowy ze nie... ciężki orzech do zgryzienia... :)
My byliśmy szczepieni zupełnie innymi szczepionkami. Teraz lekarze wręcz wciskaja szczepionki typu 5 w 1 tworząc w rodzice poczucie winy. Za każdym razem trzeba podpisać papiery ze to na Twoja odpowiedzialność szczepisz dziecko... zart to jest chyba skoro szczepienia są obowiązkowe... w każdym innym państwie konsekwencje NOPa są uznawane i dziecko dostaje odszkodowanie.
Teraz koncerny farmaceutyczne szaleją i testują na naszych dzieciach swoje śmieci.
Ze juz nie wspomnę o ruchach masonskich....
Trochę dziwne ze do tej pory nie odkryli przyczyny powstawania autyzmu u małych dzieci?
A uwierzcie mi ze takich dzieci są tysiące.
Moja mama pracuje z autystycznych dziećmi.
Dla mnie to jest straszne co sie dzieje.... zamiast atakować nas dorosłych, atakują nasze dzieci. Dzieci niejednokrotnie genialne, wrażliwe, cudowne. Wyłączają je z życia społecznego zasrance. Łby bym tym dziadom ukrecila.... ale to Tylko ludzie. Chciwi, pazerni, zakompleksieni, mali, zepsuci ludzie. Ooooj sami siebie zjemy, nie potrzeba nam apokalipsy.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny malymi krokami do Was dolaczam ale sie boje troche ze jeszcze cos moze byc nie tak. Zrobilam dzis tescik, jutro beta i mam nadzieje ze potwierdzi juz!!! OM 7 grudzien!!!
2f4df7be1cc16e9e8c9c23d6ee8072c5.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Piękna kreseczka!


w57v9jcg5391negk.png
 
reklama
Umnie tescie juz sa :p tesciowa zdziwiona, ze nie wyszlam, sama sie domyslila... Dopiero teraz powiedziala mi, ze mojego K bratowa jak dowiedziala sie o wczesniejszej ciazy w spazmy wpadla, szlochala krzyczala ze jak to nie chcialam dziecka nie bylo, zachcialam wyszlo a oni od roku i nic... Troche przykro mi sie zrobilo, bo niespodziewalam sie tego.. Obiecala ze nikomu nic nie powie, bo tamta za mocno to przezywala....

Coo????
Na prawdę ludzie maja tak nasrane we lbach? Kurde, a Ty przepraszam jej brzuch zabralas czy co? To jakiś wyścig jest?
I żeby nie było... mam szwagierkę. Wzięli po nas ślub jakoś pół roku później. Z mężem staraliśmy się 1.5 roku i nic, ona w pierwszym cyklu staran zaszła i wręcz rozpaczala ze tak szybko. Ja bardzo się ucieszyłam jak usłyszałam o jej ciąży, rozmawiałam, dopytywalam jak się czuje, czy coś przeczuwa, jak to znosi... 4 miesiące później sama byłam w ciąży :)
Teraz na święta obwiescili nowinę ze jest w ciąży z drugim dzieckiem ( tez za pierwszym razem się udało), a nam przez rok się nie udawało i zrezygnowaliśmy ze starań. Chyba jako jedyna szcerze się cieszyłam i rozmawiałam z nią o imionach dla dziecka, planach, pokoiku.
Dzień później sama zobaczyłam dwie kreski :)
Cud, naturalna ciąża.
Z zawiści jeszcze nikt miłości nie urodził...

CzarnaMadzia w szpitalu przed porodem tam gdzie sie podpisuje papiery to napisalam ze nie wyrazamy zgody na szczepienie.Nie robili w sumie nam problemow.Pozniej w przychodni lekarka oczywiscie traktowala nas jak debilow..naslala na nas sanepid.Przestalismy chodzic do przychodni na bilanse bo zmierzyc i zwazyc dziecko to moge w domu.W kazdym razie sanepid przyslal pismo_Odpisalismy na 2 str.Zadalismy pytania..Nie odpisali i poki co cisza od 2 lat.Nie dam się zastraszyc..
Nie zaluje decyzji o nieszczepieniu wrecz sie ciesze.Moj syn oprocz katarow nie choruje.Nie mial kolek.Szybko chodzil,szybko mowil.Jest pelen energii.Bardzo mądry.Przed Świętami zlapal jelitowke i przez 3 dni zwymiotowal po 1 razie dziennie.Bez goraczki,apetyt i humor mial..a reszta rodziny po kolei zdychala z wymiotami i rozwolnieniem.Do okola tylko slysze o problemach zdrowotnych u innych..wsrod znajomych..Znam w reallu dzieci z nopami.Dlugo siedze w temacie szczepien takze decyzje podjelam jak najbardziej swiadomie.Buziaki

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze babo kochana musze być z Tobą w kontakcie!:)
 
Do góry