reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
W pon jest dzień W którym powinnam dostać miesiączke zrobie wtedy nast. test bo na tym co robilam wczoraj to druga kreska taka ledwo ledwo mam nadzieję że się nie okaże że test się mylił bo bardzo mi zależy

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiec trzymamy kciuki zeby sie udało [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak jak ja :D

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

To w takim razie chyba też się zapiszę po 12.01., myślisz, że będzie już coś widać? Ogólnie to jestem mega zaskoczona ciążą, nie to, że nie planowałam, ale to było jakby pierwsze podejście i sądziłam, że zejdzie mi kilka miesięcy nim zaskoczę a tu taka niespodzianka;)
 
Witam Moje Drogie,

Wczoraj ujrzałam moje magiczne 2 kreski:)

Czyli dzisiaj jest 4t1d. Zastanawiam się kiedy powinnam umówić się do lekarza żeby było widać moją małą fasolkę. Jestem strasznie podekscytowana.

Zobacz media 718171

Witaj Kate [emoji4] czytałam ze do 8/9 tyg powinna juz sie odbyć pierwsza wizyta ale jak jest na prawdę to nie mam pojęcia [emoji6] cześć kobiet z forum juz ma to za sobą a cześć czeka na termin [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę że będzie można już potwierdzić ciążę ponoc od 5tyg można na usg
, ja muszę iść bo muszę się dowiedzieć czy moge leciec z dziećmi na ferie bo nie wiem czy W ciąży można

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry