reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Zarejestruj sie widzisz ja sie rejestrowalam do tego lekarza co chce to dopiero na. 3 luty termin

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze nie ogarnęłam tematu, który lekarz będzie moim prowadzącym bo w sumie to moja 1 ciąża i od wczoraj jestem w stanie pełnego zaskoczenia:) ale myślę, że najpierw zapiszę się prywatnie do tego co byłam ostatnio, żeby potwierdzić a w międzyczasie zrobię rozpoznanie terenu i zdecyduję, kto ma być prowadzącym;)
 
reklama
Witam Moje Drogie,

Wczoraj ujrzałam moje magiczne 2 kreski:)

Czyli dzisiaj jest 4t1d. Zastanawiam się kiedy powinnam umówić się do lekarza żeby było widać moją małą fasolkę. Jestem strasznie podekscytowana.

Zobacz media 718171
Myślę że nie ma co iść predzej niż w 5 albo nawet 6 tyg ja byłam w 4i jeszcze nie było nic widać

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę że nie ma co iść predzej niż w 5 albo nawet 6 tyg ja byłam w 4i jeszcze nie było nic widać

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie, nie chce iść za wcześnie, ale myślę, że w drugiej połowie stycznia będzie chyba najrozsądniej. W tygodniu pobiorę sobie ze 2 razy HCG i sprawdzę czy rośnie.
 
a no ja chcialam sobie wczoraj zrobic bete jak sie ukazala jasniutka druga kreska ale stwierdzilam ze bez sensu bo i tak wynik by byl dopiero w pon
 
hej witam sie, wczoraj rano zobaczylam na tescie druga jasniutka kreske, data ost. miesiaczki 8..12
Jak u mnie 08.12 i tez jasna kreska witaj !
U mnie wszystko bez zmian. Normalne ciuchy noszę staniki też.
Smaki mam różne, przed chwilą jajeczniczka z szyneczką i cebulką dwa kęsy i rośnie w gębie, łażę i szukam dalej [emoji41][emoji849]
Nessi śliczny masz brzuszek [emoji7]
Mój wyglada masakrycznie po ostatniej ciąży [emoji85][emoji87]


w57v9jcg5391negk.png
Ja mam wstręt do jedzenia jak nigdy w trakcie ciąży!

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry