reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
O rany Mańki może jeszcze nie wszystko stracone
JoannaRak co tam u Ciebie? Trzymam za was kciuki

Nevka ale bym kopła tego twojego, mam wrażenie że on robi tak, żeby jemu było wygodnie a Twoje uczucia się nie liczą, dziewczyno trochę asertywności bo jak będziesz się tak na wszystko zgadzać to wszyscy będą Cię po dupie kopać, dziewczyny dobrze radzą, jeśli masz możliwość jedź do mamy, niech zatęskni, może przemyśli, przecież Ty się wykończysz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tą ilością krwi to raczej szanse są żadne.
A jeszcze mnie brzuch zaczyna boleć jak w @.
Badz dobrej mysli. Moze to nic powaznego

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Dziewczyny, ledwo Was nadrobilam.

Strasznie tu smutne tematy poruszalyscie ostatnio. Nigdy nie mialam doczynienia z poronieniem i chron mnie Boze od tego. Trzymam za Was wszystkie kciuki zeby juz teraz wszystko bylo w porzadku !
Zwlaszcza za Manki i za JoannaRak ! Bedzie dobrze!


Nevka, dziewczynu juz wszystko napisaly. Kompletnie nie rozumiem podejscia Twojego meza no i zachowania tesciowej ale od tego akurat mozecie uciec. Slub w wieku 21 lat ? Nic dziwnego. Ja bralam w wieku 20 lat :) A Twoj maz to zawsze taki byl ze jego zdanie musi byc na wierzchu ? Jezeli tak a Ty zazwyczaj sie zgadzalas nie walczac o swoje to teraz bedzie Ci ciezko go przekonac na wyprowadzke ale uwazam ze powinnas to zrobic. Predzej sie psychicznie wykonczysz w tym domu. A po porodzie to nie sielanka tylko baby bluesy i te sprawy. Kolorowo nie ma jezeli nie masz wokolo siebie osob zyczliwych i pomocnych. A zdanie 'chyba Cie posralo' to co to w ogole ma byc ? Zenada. Jestes jego zona a nie jakims popychadlem do ktorego moze sie tak zwracac. Walcz o swoje poki jeszcze masz mozliwosci. Wez kartke papieru i oblicz wszystko dokladnie. Ile potrzebujecie na wynajem, ile musicie wczesniej wplacic, przez jaki okres musicie zacisnac pasa i tak dalej. Z dzieckiem nie bedziesz miala do tego glowy ! :)


Dziewczyny ja sie malo udzielam obecnie, bo nawet na usg nie bylam. Tylko test i brak @ potwierdza ciaze. Po 12 tygodniu i po ujrzeniu fasoliny bede juz miala z Wami wspolne tematy :)
 
Zosia muszę już bo mi przy pierwszej morfologii wyszedł za wysoki cukier. Ale mnie tam zemdliło, fe.

JoannaRak powodzenia!

Manki Ty też? Ludzie co to się dzieje, trzymam kciuki:*
 
Joanna Rak, Manki trzymam za was kciuki i myślę o was :*
Nigdy nic nie wiadomo!
Czasem nawet największe krwawienie może być 100 % bezpieczne dla dziecka.

Co do tabelki popieram Nessi.

Anonimowa prześle Ci moje dane jak tylko się ogarnę.

Nevka walcz o swoje. To było do przewidzenia ze Twój mąż się nie zgodzi. Teraz musisz to przewalczyc albo pójść na kompromis. Niech on znajdzie mieszkanie.
Ale wyprowadzić się musisz.
 
reklama
Do góry