reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Mojemu mężowi jest tak lepiej... bo wszystko mamusia robi.. bo ja jestem nie dojrzała i nic nie potrafię. Dajemy jej miesięcznie 600 zł...bo tyle nam powiedziała.

Ja I tak wiem ze to kiedyś nie będzie nasze tylko wnuczki...

Przepraszam dziewczyny [emoji22] ale on się może boi ze nie damy rady finansowo :( .


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
To już dajecie 600zł :errr: ja bym się wyprowadziła i nie patrzyła na niedojrzalego męża. Powiedz ze ci nie służy ten dom i dla dobra swojego i dziecka niw chcesz tu mieszkać.
 
reklama
Nevka, gdzie Wy mieszkacie? chodzi mi o miasto, bo nie pamiętam. Nie uwierzę że taniej się nic nie da znaleźć my płacimy 930 zł za 2 pokoje, a i tak wszyscy mówią że to w **uj dużo i gdybyśmy chcieli znaleźlibyśmy albo taniej albo większe z minimalną dopłatą.
 
Nevka napisze Ci historie moich rodziców ku przestrodze.
Moi dziadkowie (ojca rodzice) kupili mojemu ojcu mieszkanie i wybudowali dom w którym moi rodzice mieszkali 15 lat. Po rozwodzie znalazły się cudem papiery świadczące na korzyść ojca (musieli zbierac juz to wcześniej) i moja mama została wyrzucona z nami na zbity pysk. Ojciec dostał wszystko, moja mama teraz w wieku 54 lat wynajmuje mieszkanie, nie ma nic swojego. Aaa dostała 50 tysięcy... taki podział majątku.
Stąd nauka dla większości małżeństw.
Pieniądze powinny być wspólne, nie od mamy, nie od taty. Bo potem się okazuje ze nic nie jest nasze.
Wszystko budujcie razem.
Jak wrobelki.
Wiesz kiedy się ze sobą najbardziej zzywaja?
Podczas budowy wspólnego gniazda.
Te które zamieszkuja juz zbudowane, bardzo często się rozchodzą.
 
Nevka, gdzie Wy mieszkacie? chodzi mi o miasto, bo nie pamiętam. Nie uwierzę że taniej się nic nie da znaleźć my płacimy 930 zł za 2 pokoje, a i tak wszyscy mówią że to w **uj dużo i gdybyśmy chcieli znaleźlibyśmy albo taniej albo większe z minimalną dopłatą.
Za Olkuszem... koło Ojcowa
W domu jednorodzinnym.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie było widać tylko pęcherzyk ciąża faktycznie młodsza o tydzień. Mam się zgłosić do poradni endokrynologicznej
A przypomnij, w którym jesteś tygodniu

Nast razem będzie piękny zarodek z serduszkiem [emoji7]

eiktrjjge03lkilf.png
 
Mojemu mężowi jest tak lepiej... bo wszystko mamusia robi.. bo ja jestem nie dojrzała i nic nie potrafię. Dajemy jej miesięcznie 600 zł...bo tyle nam powiedziała.

Ja I tak wiem ze to kiedyś nie będzie nasze tylko wnuczki...

Przepraszam dziewczyny [emoji22] ale on się może boi ze nie damy rady finansowo :( .


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
On Ci powiedział, że jesteś niedojrzala?! Ech.. Na moje to on nie potrafi odciąć pępowiny bo mu tak wygodnie. :-/ sory... Nie chcę Cię nakręcać. Ale teraz Ty i dziecko powinniście być dla niego na pierwszym miejscu i to on jako facet powinien się o Was zatroszczyć i podjąć jakąś decyzję a nie zadowalac się tym co mu mamusia daje..
 
On Ci powiedział, że jesteś niedojrzala?! Ech.. Na moje to on nie potrafi odciąć pępowiny bo mu tak wygodnie. :-/ sory... Nie chcę Cię nakręcać. Ale teraz Ty i dziecko powinniście być dla niego na pierwszym miejscu i to on jako facet powinien się o Was zatroszczyć i podjąć jakąś decyzję a nie zadowalac się tym co mu mamusia daje..
Nie nie... teściowa mi tak powiedziała.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry