reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
A wyc mi sie chce, jedna by chciała być W ciąży A druga jest I chyba jedna jest zazdrosna A druga zła że ktoś z nia razem jest w ciazy, gadaly w kolo o ciazy tej jednej siostry, mojej jakby nie bylo do tego tekst "obys mnie tylko brzuchem nie dotykala"

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
A glupie cipy i tyle.
Nie pokazuj im ze Cię skrzywdziły bo będą mieć z tego dzika satysfakcję.
Kiedy tylko się przy Tobie pojawia mów jaka jesteś szczęśliwa, jak bardzo pragniesz tego dziecka i jak bardzo Twój facet się cieszy.
Nic tak nie wnerwia durnej baby jak szczescie innej kobiety.
 
reklama
A wyc mi sie chce, jedna by chciała być W ciąży A druga jest I chyba jedna jest zazdrosna A druga zła że ktoś z nia razem jest w ciazy, gadaly w kolo o ciazy tej jednej siostry, mojej jakby nie bylo do tego tekst "obys mnie tylko brzuchem nie dotykala"

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Zosia weź nie przejmuj się głupim badaniem..zołza jedna i druga :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi wszystko będzie dobrze [emoji8] trzymaj się tam jakoś [emoji8][emoji8][emoji8] maluchy będą walczyć dla Ciebie [emoji8][emoji8][emoji8]
 
U mnie złe wieści .. byłam na IP, lekarz mnie nastraszył, że jeden bąbelek nie żyje, potem, że żyje ale jest słabszy i mniejszy od brata, serduszko wolniej bije ..i że może się wchłaniać na dniach. Pojechałam bo zaczęłam plamić na czerwono..
Tyle szczęścia co i nic ..
Napewno bedzie ok... dalej plamisz?
 
Ja tez juz po wizycie... Ciąża młodsza o tydzień.. wg usg jest 5t1d wiec serducha jeszcze nie bylo, ale pecherzyk ciazowy 7,5mm, a w srodku kropeczka byla powiedziala gin wiec mysle ze wszystko idzie w dobrym kierunku... Musi urosnąć i dojrzeć :) myslalam po cichutku ze serduszko bedzie, ale nie mialo prawa byc, bo wiedzialam ze owu sie przesunela o conajmniej tydzien.. tym bardziej ze test ciazowy wyszedl po spodziewanej @, wiec pierwszy raz mam taka sytuacje, ale trzeba to jakos przezyc ;)) za 2 tyg kolejna wizyta, akurat w dniu urodzin mojego meza hihi i mam nadzieje ze juz wtedy uslysze serduszko :)) i bedzie wszystko ok... Wg okresu mam 6+1 wg usg 5+1.. ale mysle, ze tak moze byc, co sądzicie? Gin tez powiedziala, ze nawet mlodsze ciaze sie zdarzaja... wg usg termin na 20.09, wg OM 14.09..
 
Nessi trzymaj sie, krwawisz jeszcze czy ustalo. Odpoczywaj duzo i niech Ci twoi chlopcy serwuja. Bedzie dobrze, inaczej nawet nie mysl!

ZOOska, a to masz wscibske baby w rodzinie. Olej na maxa i ciesz sie swoim szczesciem, niech maja a co ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry