reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Po wczorajszym maratonie na uczelni nie moglam dojść do siebie. Bol glowy i mdłości jeszcze w nocy mnie budzil. To wina tego, ze nic nie zjadlam od 8 do 14.30.w poprzedniej ciazy mialam problem ze zbyt niskim cukrem, szybko mi spadał. Teraz to juz całkiem dramat, po 2h niejedzenia mam mroczki przed oczami. Dziewczyny, macie jakis patent na mdłości? Normalnie mi sie zoladek wywraca rano i gardlo ściska. Mam wrazenie ze jest co raz gorzej

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia ludzie rzadko coś dobrego mają do powiedzenia za to jak trzeba być wrednym wychodzi im to perfekcyjnie. Moi teściowie ani razu mnie nie zapytali jak się czuję kiedy w wieku 24 lat dowiedziałam się że mam zmiany przed nowotworowe w szyjce, ani jak wiedzieli ze się ponad rok o dziecko staramy, żadnego wsparcia, a teraz mój M wstawił na fb zdjęcie z USG nie byłam zachwycona bo wiadomo mimo wszystko ba tym etapie jeszcze nic nie jest pewne, ale wszystkich znajomych i rodzinę zostawił w Wielkopolsce, chciał żeby się dowiedzieli i tyle. Za to moja teściowa wczoraj zadzwoniła i z pretensjami jak cos takiego można publicznie pokazywać, co najmniej jakby to bylo zdjęcie mojej cipki a nie dziecka jej syna.
 
Zosia ludzie rzadko coś dobrego mają do powiedzenia za to jak trzeba być wrednym wychodzi im to perfekcyjnie. Moi teściowie ani razu mnie nie zapytali jak się czuję kiedy w wieku 24 lat dowiedziałam się że mam zmiany przed nowotworowe w szyjce, ani jak wiedzieli ze się ponad rok o dziecko staramy, żadnego wsparcia, a teraz mój M wstawił na fb zdjęcie z USG nie byłam zachwycona bo wiadomo mimo wszystko ba tym etapie jeszcze nic nie jest pewne, ale wszystkich znajomych i rodzinę zostawił w Wielkopolsce, chciał żeby się dowiedzieli i tyle. Za to moja teściowa wczoraj zadzwoniła i z pretensjami jak cos takiego można publicznie pokazywać, co najmniej jakby to bylo zdjęcie mojej cipki a nie dziecka jej syna.
Sama nie jestem zwolennikiem wstawianiem zdjęć testów, usg czy dzieci na fb. Na moim profilu jest tylko zdjęcie opaski na rączkę Gabrysia. Ale nigdy nie zrozumiem osób, które się wpierda**** w nie swoje sprawy. Jak moze Twoja teściowa zwracac Ci uwagę?
Niech z synkiem pogada a nie z Tobą.
Ja bym jej dala popalić.

Nessi :* <3
 
ZOOska ale małpy ! Ale ty się ciesz i pokazuj im jaka jesteś szczęśliwa niech mają pożywke!

Nessi dobrze robisz ze idziesz na L4 tak będzie lepiej.

Anik90 ja miałam tydzień temu tak w szpitalu ze mi gin powiedział ze ciąża jest o 1 tydzień młodsza. Dzisiaj idę do mojego gina niby mam 6t1d ale zobaczymy.

Luna powodzenia !
 
Nie przejmuj sie. Ja ostatnia @ miałam 10.11 a owu dopiero 24.12. Wszystko sie totalnie przesunęło. Dzis zaczynam 7 tydzień [emoji4] i ciąża jest o miesiąc młodsza niż wynika z OM.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale 7 tyg wg owu zaczynasz? Bo ja dokladnie w ktorym dniu owu byla nie umiem teraz okreslic ale szacuje ze miedzy świetami a sylwestrem.
 
ZOOska ale małpy ! Ale ty się ciesz i pokazuj im jaka jesteś szczęśliwa niech mają pożywke!

Nessi dobrze robisz ze idziesz na L4 tak będzie lepiej.

Anik90 ja miałam tydzień temu tak w szpitalu ze mi gin powiedział ze ciąża jest o 1 tydzień młodsza. Dzisiaj idę do mojego gina niby mam 6t1d ale zobaczymy.

Luna powodzenia !
Trzymam mocno kciuki:* daj znac co ci lekarz powiedzial.. Ja mam 6+2.. Czyli jeden dzien roznicy:)
 
reklama
Do góry