reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja tez juz po wizycie... Ciąża młodsza o tydzień.. wg usg jest 5t1d wiec serducha jeszcze nie bylo, ale pecherzyk ciazowy 7,5mm, a w srodku kropeczka byla powiedziala gin wiec mysle ze wszystko idzie w dobrym kierunku... Musi urosnąć i dojrzeć :) myslalam po cichutku ze serduszko bedzie, ale nie mialo prawa byc, bo wiedzialam ze owu sie przesunela o conajmniej tydzien.. tym bardziej ze test ciazowy wyszedl po spodziewanej @, wiec pierwszy raz mam taka sytuacje, ale trzeba to jakos przezyc ;)) za 2 tyg kolejna wizyta, akurat w dniu urodzin mojego meza hihi i mam nadzieje ze juz wtedy uslysze serduszko :)) i bedzie wszystko ok... Wg okresu mam 6+1 wg usg 5+1.. ale mysle, ze tak moze byc, co sądzicie? Gin tez powiedziala, ze nawet mlodsze ciaze sie zdarzaja... wg usg termin na 20.09, wg OM 14.09..
Napewno zobaczysz na nastepnwj wizycie serduszko[emoji4] ciesze sie, ze wszystko jest dobrze[emoji4] i niech tak caly czas bedzie[emoji4] maz bedzie mial ladny prezent na urodziny, bijace serduszko[emoji4]

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
reklama
A wyc mi sie chce, jedna by chciała być W ciąży A druga jest I chyba jedna jest zazdrosna A druga zła że ktoś z nia razem jest w ciazy, gadaly w kolo o ciazy tej jednej siostry, mojej jakby nie bylo do tego tekst "obys mnie tylko brzuchem nie dotykala"

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przejmuj sie. One tylko Ci zazdroszcza ciazy i slicznego brzuszka. Glowa do gory. Pokaz im, ze nie ruszaja Cie ich teksty.

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Ja tez juz po wizycie... Ciąża młodsza o tydzień.. wg usg jest 5t1d wiec serducha jeszcze nie bylo, ale pecherzyk ciazowy 7,5mm, a w srodku kropeczka byla powiedziala gin wiec mysle ze wszystko idzie w dobrym kierunku... Musi urosnąć i dojrzeć :) myslalam po cichutku ze serduszko bedzie, ale nie mialo prawa byc, bo wiedzialam ze owu sie przesunela o conajmniej tydzien.. tym bardziej ze test ciazowy wyszedl po spodziewanej @, wiec pierwszy raz mam taka sytuacje, ale trzeba to jakos przezyc ;)) za 2 tyg kolejna wizyta, akurat w dniu urodzin mojego meza hihi i mam nadzieje ze juz wtedy uslysze serduszko :)) i bedzie wszystko ok... Wg okresu mam 6+1 wg usg 5+1.. ale mysle, ze tak moze byc, co sądzicie? Gin tez powiedziala, ze nawet mlodsze ciaze sie zdarzaja... wg usg termin na 20.09, wg OM 14.09..

Nie przejmuj sie. Ja ostatnia @ miałam 10.11 a owu dopiero 24.12. Wszystko sie totalnie przesunęło. Dzis zaczynam 7 tydzień [emoji4] i ciąża jest o miesiąc młodsza niż wynika z OM.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi trzymam kciuki za pozytywne wieści.

ZOOska na wredne baby nie ma rady. Trzeba to olać!

A ja dalej nie mogę spać po nocach. Jeszcze tydzień do wizyty. Przy pierwszej ciąży tak nie przeżywałam jak teraz...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi napewno wszystko bedzie dobrze kochana.
Luna ja tez mam dzis 6+2. Czyli my rowno lecimy ?
Zosia nie przejmuj sie glupim gadaniem. Wazne ze ty jestes szczesliwa.
Anik na nastepnej wizycie juz bedzie serduszko.
Ja dzis jak wyszlam o 6.30 tak wrocilam o 18.30. A warunki na drodze to katastrofa. Lodowisko. Modlilam sie jak wracalam do domu. Jutro robimy sobie wolne juz.
Magda ja dzisiaj tez nie mam mdlosci praktycznie. Oby to nie cisza przed burza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi będzie dobrze. A nie masz jakieś nadzerki? Ja tak w pierwszej ciąży plamilam przez nadzerke a z dzieckiem było wszystko ok. Twoje fasolki też dadzą radę. Obie!!! Głową do gory
 
Nessi będzie dobrze. A nie masz jakieś nadzerki? Ja tak w pierwszej ciąży plamilam przez nadzerke a z dzieckiem było wszystko ok. Twoje fasolki też dadzą radę. Obie!!! Głową do gory
Nic mi lekarze o tym nie mówili, ale plamienie pojawia się przy wysiłku ...martwię się by tam się nic nie odklejało ..
 
reklama
Do góry