reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
ja jestem zwłok zwłoka [emoji85][emoji23]
Jutro kończę 8 tydzień i robi sie coraz mniej smiesznie[emoji849] jestem na przemian głodna ( ale to tak jakbym miała umrzeć z braku jedzenia), a za chwile wszystko mi sie unosi do gardła fujjj, raz nie powstrzymałam wymiotów i wisialam nad miska kilka razy. Ale ogolnie mam jakis taki wewnętrzny strach przed rzyganiem wiec z reguły trzymam to w sobie. Zauważyłam ze kwasne wtedy pomaga, pomarańcze, ogórek kiszony.
Cycki to juz mnie do szału doprowadzają, nie ma opcji spania bez stanika nawet No i sutki mi sie baaardzo powiększyły;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też sutki mam wystające i są cholernie wrażliwe.
Kurde dzisiaj wstałam bez mdłości i mam normalny apetyt... mam nadzieje ze wszystko oki. Zresztą dziś się dowiem:)
Oby tak zostało :)
No więc nie będzie mi dane zostać wrześniowa mamą. Dziś pojawiła się krew i beta spada bo kreska zrobiła się cieniem cienia.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro :(((
 
reklama
Mam problem. Wczoraj pojechalam sie zarejestrowac do mojej gin z nfz i bylo nie milo tzn. Pielegniarka potraktowala mnie strasznie. Powiedzialam jej ze wizyte chcialabym na pon poniewaz l4 od lekarza rodzinnego mam do nd .Wcisnela mnie z wielka lacha i dodala ze ja jestem tylo w ciazy a nie obloznie chora ze di pracy powinnam chodzic i pani doktor powie mi to samo. Spoko powiedzialam jej ze mam zle warunki przeciagi i pracuje po 10 do 12 h i to praktycznie dziennie.to ona mi na to ze pracodawca powinien mi stworzyc w czasie ciazy dogodne warunki pracy. Mam mega metlik boje sie ze mi l4 nie wystawi i zapisalam sie na piatek do gin kuglin w gliwicach z medicover fakt taku ze 30 km dojazdu popoludniami spoko gorzej rano

Żaden lekarz nie odważy się odmówić L4 kobiecie w ciąży... gdyby się twu twu którejkolwiek i cokolwiek stało mogłabyś rościć sobie jakieś zadośćuczynienie. Nie odmówi. Pielegniary często takie są, nie wiem, może kompleks niższości?


Ola
 
ja jestem zwłok zwłoka [emoji85][emoji23]
Jutro kończę 8 tydzień i robi sie coraz mniej smiesznie[emoji849] jestem na przemian głodna ( ale to tak jakbym miała umrzeć z braku jedzenia), a za chwile wszystko mi sie unosi do gardła fujjj, raz nie powstrzymałam wymiotów i wisialam nad miska kilka razy. Ale ogolnie mam jakis taki wewnętrzny strach przed rzyganiem wiec z reguły trzymam to w sobie. Zauważyłam ze kwasne wtedy pomaga, pomarańcze, ogórek kiszony.
Cycki to juz mnie do szału doprowadzają, nie ma opcji spania bez stanika nawet No i sutki mi sie baaardzo powiększyły;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jezuuu, 8 tydzień kończysz? I zaczynasz 9? Jak Ci zazdroszczę... ja tu dni liczę i jak w pracy zawsze tydzień za tygodniem leci jak z bicza strzelił tak teraz ciągnie się... ja dopiero połowa 6 tygodnia....


Ola
 
A ja wczoraj zaczęłam 9 tydzień i szczerze mówiąc czuje się o niebo lepiej niż w 7 tygodniu. Ustapily wkoncu zmiany nastrojów :p. Jedyne co to bolą mnie piersi no i lekkie nudności chwilami .
 
Jezuuu, 8 tydzień kończysz? I zaczynasz 9? Jak Ci zazdroszczę... ja tu dni liczę i jak w pracy zawsze tydzień za tygodniem leci jak z bicza strzelił tak teraz ciągnie się... ja dopiero połowa 6 tygodnia....


Ola

Tak, jutro mam 8t0d, czyli zaczynam 9, dobrze liczę chyba[emoji848][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wczoraj zaczęłam 9 tydzień i szczerze mówiąc czuje się o niebo lepiej niż w 7 tygodniu. Jedyne co to bolą mnie piersi no i lekkie nudności chwilami .

Brawo Olka, takich postaw zadowolonych nam tu trzeba[emoji3] od razu lepiej mi się zrobiło.
Wiesz, jesteś moja imienniczka i jest między nami równe 10 lat różnicy (domniemam do nicku), w głowie mi się to nie mieści [emoji3] ja już starawa mamka jestem?


Ola
 
reklama
Tak, jutro mam 8t0d, czyli zaczynam 9, dobrze liczę chyba[emoji848][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No tak, ja tez tak liczę. Mam dziś 5t3d wiec 6t.
Pocieszam się, ze jak wrócę z ferii to będę już miała 8 tydzien[emoji3]
Śmieje się jedynie do męża ze jak mi się rzyganie rozkręci to albo tam zamieszkam na stałe w Alpach, albo wrócę helikopterem. Miałam tak w 1ciazy, pojechałam na święta do mamy 600km, czułam się znośnie a potem dwa miesiące u niej leżałam bo nie byłam sranie do domu wrócić...

Ola
 
Do góry