reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Brawo Olka, takich postaw zadowolonych nam tu trzeba[emoji3] od razu lepiej mi się zrobiło.
Wiesz, jesteś moja imienniczka i jest między nami równe 10 lat różnicy (domniemam do nicku), w głowie mi się to nie mieści [emoji3] ja już starawa mamka jestem?


Ola
No właśnie ja ostatnio stwierdziłam że nie ma po co się denerwować robię mogę żeby fasoli było u mnie dobrze a na nic więcej niestety nie mamy wpływu:( także dziewczyny głowy do góry będzie dobrze trzeba skupić się na tym na co mamy wpływ czyli na naszym samopoczuciu . Wiadomo że jakiś stres jest i niepokój ale ja staram się go od siebie odsuwać . To ja poprostu jestem bardzo młoda mama a nie Ty stara proszę odwołać mi to słówko :)
 
Ja byłam dzisiaj na kolejnych badaniach tsh mocz morfologia teraz jadę do Katowic do pracy jestem ciekawa co mi szefowa powie.
marcia331 widzisz a tak się martwiłaś że objawów nie masz ;)
U mnie też się nasilają mdłości rano i wieczorem także fajnie jest :)
I jeszcze 2 dni i jadę do doktorka jeeej :)
 
Żaden lekarz nie odważy się odmówić L4 kobiecie w ciąży... gdyby się twu twu którejkolwiek i cokolwiek stało mogłabyś rościć sobie jakieś zadośćuczynienie. Nie odmówi. Pielegniary często takie są, nie wiem, może kompleks niższości?


Ola
Mi lekarz odmowil l4, choc mowilam mu, ze mam zle warunki w pracy i brak mozliwosci przeniesienia na inne stanowisko. I zmienilam lekarza od ktorego na szczescie dostalam. Ale tak mialam w poprzedniej ciazy. Zobacze jak bedzie teraz

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
No właśnie ja ostatnio stwierdziłam że nie ma po co się denerwować robię mogę żeby fasoli było u mnie dobrze a na nic więcej niestety nie mamy wpływu:( także dziewczyny głowy do góry będzie dobrze trzeba skupić się na tym na co mamy wpływ czyli na naszym samopoczuciu . Wiadomo że jakiś stres jest i niepokój ale ja staram się go od siebie odsuwać . To ja poprostu jestem bardzo młoda mama a nie Ty stara proszę odwołać mi to słówko :)

Tez tyle miałam lat jak rodziłam pierwszego synka[emoji3][emoji3][emoji3] teraz jestem dojrzała mama, OK.


Ola
 
reklama
Hej ! Nie jesteś najstarsza. Trochę wstyd się przyznać, ale jestem chyba najbardziej wiekową mamą. Równo 10 lat starszą od Ciebie. Nie planowałam tej ciąży, jestem pełna obaw. Dzisiaj 5 t i 5 dni. W piątek wizyta u ginekologa. Strasznie mi się dłuży .
 
Do góry