reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nessi musi byc dobrze:) kazda chyba z nas ma chyba jakies obawy przed wizyta.. To bedzie Twoja pierwsza?
To będzie moja druga wizyta ...
Powiedzieliśmy teściom o ciąży i się nasłuchałam. Że nie wystarczy rodzić trzeba jeszcze wychowywać, że mamy "tego" za dużo i powinniśmy przedyskutować co z "tym" zrobić. Zrobiło mi się przykro, odechciało mi się z nimi rozmawiać, ogólnie mam dość kontaktów jak na razie. [emoji17]


Współczuję teściów ...moi nie lepsi niestety...
 
Leeleeth ale się nie ładnie zachowali ! Przykro mi ! Dzieci to nie rzecz !a jak się kocha i ma się w sercu miejsce nawet na 10 dzieci to się je ma i kocha nikomu nic do tego!
 
Dzięki za wsparcie. Tak mi przykro było, że nawet nie skomentowałam. Takich skurczy dostałam że głowa mała. Wiec stwierdziłam, że najważniejsze, że ja się cieszę i zadbam by było kochane.
Oleje spotkania z nimi bo stres nie wskazany, żeby nic się Dziecinie nie stało.
Wybaczcie, że tak z rana żale wylewam ale chodzę z tym już dwa dni i musiałam z komuś powiedzieć [emoji52]


 
Ostatnio cicho bylam bo wlasnie maly mial moj wczoraj urodziny i przygotowan co nie miara a dzis porzadkowanie!!! Dajecie czadu dziewczyny ... mialam 15 stron do odrobienia po jednym dniu [emoji33]
Milej niedzieli :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleeth ale bym ich trzepła albo obcasa w małego palca u nogi wbiła, dla mnie jesteś wielka
Ja to chyba swój stan odmienny lekko wykorzystuje, mój koło mnie lata a ja się obijam, hehe
Joanna to wszystkiego najlepszego dla małego, a ileż to On właśnie lat skończył?
 
Dziewczyny a mam pytanie.. jak u Was ze zbliżeniami z mężem..? Bo ja cholera uciekam cały czas przed mężem :) w poprzedniej ciazy lekarz zabronił zbliżeń ze względu na krwiaka teraz jest wszystko ok lecz się nie spytam czy można i przez to mam obawy i cały czas uciekam.. :) jaki mój mąż biedny :D
Ja tez tak mam[emoji4] haha. Moj Maz tez taki biedny[emoji6] jak nie boli mnie brzuch, to mi niedobrze i tak codziennie. [emoji6]

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Hej dziewczynki [emoji8] ja dzisiaj totalny dzień lenia [emoji6]z łóżka wstaje tylko coś wszamać [emoji4][emoji6] jutro mam kontrol u gin ... ciekawe czy w pęcherzyku coś się już pojawi [emoji41][emoji16]
 
reklama
Kurczę Wy też macie czasem taki ból na dole? Taki bardziej skurcz który pojawia się i znika co jakiś czas? Nie chodzi mi o kłucie po bokach ,tylko tam niżej...albo ja już wymyslam :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry