reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Dziewczyny, idę do lekarza rodzinnego w czwartek. Minęło 3 msc od zabiegu łyżeczkowania. Jakie badania wykonać, o jakie prosić? :) biorę po 300 i słucham Państwa :)
 
Temu, że szansa z 2% wzrasta do 15 i nie wiem jak Ty ale ja nie mam zawsze cudownych myśli ze będzie super i wspaniale i jak mam czarne myśli to tu piszę, by poczuć się zrozumianą i do tej pory tak się czułam. Ale luz, już nie będę się udzielać ;)
To nasza przestrzeń. Jak najbardziej jest tu miejsce na dzielenie się obawami. Jak najbardziej możesz się tutaj nimi dzilić, kiedy tylko potrzebujesz. Wszystkie jesteśmy tutaj po to żeby się wspierać, piszemy wiadomości z troski i chcąc pomóc, nie zaszkodzić. Serio. Słowo pisane czasami może zostać mylnie zinterpretowane co do intencji.
Domyślam się jaki strach towarzyszy w staraniach po stratach ciąż, sama tego nigdy nie doświadczyłam, ale wiele dziewczyn tak, jednak wszystkie czytając o tych bolesnych historiach wiemy jakie to trudne i ciężkie.
Trzymam za Ciebie kciuki i na pewno nie tylko ja, żeby mimo wszystko udało się przezwyciężyć ten strach, obawy i znaleźć w sobie siłę do walki ( ta siła to słowo klucz!) o to piękne marzenie, które mam nadzieję Ty i każda z Nas tutaj prędzej (oby prędzej ) niż później osiągnie.
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JPII 🤍
 
Dziewczyny, idę do lekarza rodzinnego w czwartek. Minęło 3 msc od zabiegu łyżeczkowania. Jakie badania wykonać, o jakie prosić? :) biorę po 300 i słucham Państwa :)
Mi się wydaje mogę się mylić, że z takich ginekologicznych typowo ciężko będzie Ci coś wydebic. Aby podstawowe morfologia 3ka tarczycowa choleresterole i inne... ale miło się zaskoczę jeśli uda Ci się coś więcej uzyskać. Oni zawsze zasłaniają się tym, że tego nie mogą wypisać i tego nie mogą...😏
 
Mi się wydaje mogę się mylić, że z takich ginekologicznych typowo ciężko będzie Ci coś wydebic. Aby podstawowe morfologia 3ka tarczycowa choleresterole i inne... ale miło się zaskoczę jeśli uda Ci się coś więcej uzyskać. Oni zawsze zasłaniają się tym, że tego nie mogą wypisać i tego nie mogą...😏
idę do lekarza, który jest można powiedzieć spoko. Wysłał mnie na echo serca. Jak przygotowywałam się do ciąży to sporo badań mi wypisał. Myślałam o morfologii, TSH, FT3, FT4, glukoza.
Te typowe na 3dc nie chce robić, bo miałam w normie, wręcz książkowe, mam zalecone od ginekologa po 3msc niepowodzenia zajścia w ciąże.
Witamina D? Co jeszcze?
 
idę do lekarza, który jest można powiedzieć spoko. Wysłał mnie na echo serca. Jak przygotowywałam się do ciąży to sporo badań mi wypisał. Myślałam o morfologii, TSH, FT3, FT4, glukoza.
Te typowe na 3dc nie chce robić, bo miałam w normie, wręcz książkowe, mam zalecone od ginekologa po 3msc niepowodzenia zajścia w ciąże.
Witamina D? Co jeszcze?
crp? Ob?
 
reklama
idę do lekarza, który jest można powiedzieć spoko. Wysłał mnie na echo serca. Jak przygotowywałam się do ciąży to sporo badań mi wypisał. Myślałam o morfologii, TSH, FT3, FT4, glukoza.
Te typowe na 3dc nie chce robić, bo miałam w normie, wręcz książkowe, mam zalecone od ginekologa po 3msc niepowodzenia zajścia w ciąże.
Witamina D? Co jeszcze?
A to takie to spoko. Jakieś wątrobowe insulina glukoza. Jakieś elektrolity sód potas? Nienwiem czy wypisują.
 
Do góry