reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
@klaudia16 I co robiłaś jeszcze wieczorem owulaka? Na tamtym co dodawałaś po południu jak dla mnie było blisko , sorki za spóźnioną reakcję😅
tak zrobiłam i wydaje się jaśniejszy niż ten rano 🤔 Myślę że zrobię jeszcze raz rano jutro z 2 moczu , tylko teraz się zastanawiam czy podane seksy wystarcza, bo dzisiaj było 3 dzien i nie wiem czy jutro rano chłop znajdzie jeszcze wenę 😅 i czy tam wgl będą jakieś pływaki jeszcze, jak myślisz ?
 

Załączniki

  • c6bea108-ab0f-4f11-ae98-347f2bd40fea.jpeg
    c6bea108-ab0f-4f11-ae98-347f2bd40fea.jpeg
    33 KB · Wyświetleń: 38
tak zrobiłam i wydaje się jaśniejszy niż ten rano 🤔 Myślę że zrobię jeszcze raz rano jutro z 2 moczu , tylko teraz się zastanawiam czy podane seksy wystarcza, bo dzisiaj było 3 dzien i nie wiem czy jutro rano chłop znajdzie jeszcze wenę 😅 i czy tam wgl będą jakieś pływaki jeszcze, jak myślisz ?
poranne tam miało być 😅
 
Cały dzień czułam mocno ten prawy jajnik , więc wydawać by się mogło że w trakcie dnia mógł pęknąć ten pęcherzyk, jutro idę sprawdzić ale dopiero 19:30
 
tak zrobiłam i wydaje się jaśniejszy niż ten rano 🤔 Myślę że zrobię jeszcze raz rano jutro z 2 moczu , tylko teraz się zastanawiam czy podane seksy wystarcza, bo dzisiaj było 3 dzien i nie wiem czy jutro rano chłop znajdzie jeszcze wenę 😅 i czy tam wgl będą jakieś pływaki jeszcze, jak myślisz ?
Faktycznie jaśniejszy, po tamtym co robiłaś mógł być pik, ale zrób jeszcze. Pływaki na pewno się znajdą, więc jak nie będzie weny to nic na siłę myślę. Z seksów przed owulką jak najbardziej jest szansa.
 
Faktycznie jaśniejszy, po tamtym co robiłaś mógł być pik, ale zrób jeszcze. Pływaki na pewno się znajdą, więc jak nie będzie weny to nic na siłę myślę. Z seksów przed owulką jak najbardziej jest szansa.
tak mi się wydaje że w ciągu dnia mógł być pik ale nie miałam już jak sprawdzić niestety , tak jak mówię bolał mnie cały dzień chyba jajnik , napewno po prawej stronie , jutro się dowiem czy pękł i mam nadzieję że z 3 dyniowych seksow jakiś jeden dopłynie tam gdzie trzeba 😅😅 no właśnie to najgorsze ,bo nie ukrywam już dzisiaj było tak trochę na siłę bo trzeba , sama nie mam za bardzo weny , ale też nie chcę później żałować że nie spróbowałam haha 😅
 
tak zrobiłam i wydaje się jaśniejszy niż ten rano 🤔 Myślę że zrobię jeszcze raz rano jutro z 2 moczu , tylko teraz się zastanawiam czy podane seksy wystarcza, bo dzisiaj było 3 dzien i nie wiem czy jutro rano chłop znajdzie jeszcze wenę 😅 i czy tam wgl będą jakieś pływaki jeszcze, jak myślisz ?
Ja sobie wrzucałam testy w aplikacje promom i dodatkowo dla oka przyklejałam w zeszycie jeden obok drugiego, było lepiej mi określić. Ale też wydaje mi się jaśniejszy niż poprzedni.
 
reklama
oo ciekawe, a czemu crp, ob? Wiem, że to markery stanu zapalnego, ale masz coś konkretnego na myśli sprawdzając te czynniki?

Mam skierowanie na krzywą cukrową i insulinową na medicover, mimo to robić glukozę i insulinę osobno?
nie mam nic na myśli ale można zbadać czy nic się w organizmie nie dzieje :)
 
Do góry