reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Cześć, jestem tutaj nowa, mam 29lat 😊. Z mężem zaczęliśmy starania w zeszłym roku. Po drodze okazało się, że mam obniżone AMH a mąż gorszą jakość nasienia przez żylaki powrózka nasiennego. Jestem po wczesnym poronieniu w 7 tyg. Po roku starań okazało się że mam niedrożne jajowody, ureaplasme oraz zapalenie endometrium. Aktualnie jesteśmy zakwalifikowani na IVF (jestem już po punkcji, udało się wyhodować 3 zarodki😍). Teraz jestem już po przeleczeniu endometrium i czekam na okres żeby zacząć cykl transferowy. Na razie poproszę na ławeczkę rezerwową ale mam nadzieje na testowanie we wrześniu😁.
Ja właśnie dziś dostałam skierowanie na badanie drożności jajowodów i lekarka powiedziała, że przy ureoplasmie często robią się zrosty, ja mam od minimum 2 lat. Tzn od 2 lat wiem że mam ureoplasme ale do tej pory lekarze niezbyt się tym przejmowali.
 
tylko muszę się zebrać na to pobranie krzywej xD

Czy do pobrania krzywej mam się jakoś specjalnie przygotować? Czy po prostu mam być na czczo?
mi lekarka mówiła, że przed mam normalnie jeść tak jak zawsze aby badanie nie było zaburzone (sporo osób kilka dni przed robi sobie dietę) no i na czczo. Później jak się czeka to zero picia i chodzenia, siedzieć grzecznie na tyłku :)
 
Ginekolog powiedziała, że skoro test jest ciemniejszy dzisiaj niż ten ostatni to jest to dobry znak. Takie plamienia się zdarzają. Mam powtórzyć test jutro i pojutrze i jeśli będzie ciemniejszy to mam do niej dzwonić i poda mi progesteron
 
reklama
Do góry