reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Hej dziewczyny to znowu ja, okres o którym pisałam miał się rozkręcić? Jednak tak szybko jak się rozkręcił tak szybko się skończył. Od wczoraj wieczora już nic nie było więc rano zrobiłam ponownie test (przyśnił mi się pozytywny). Niżej załączam zdjęcie testu
wow 😍 również widzę krechę! 5 dni czekania na wyniki... współczuję tego czekania... Daj znać co powiedziała gin
 
reklama
Miałam już bardzo mały stan zapalny plazmocyty CD138 - 2kom./10xHPF (w skali od 1-3 miałam 1) często przy takich niskich wartościach nawet się nie leczy. W tym roku leczyłam się już kilka tygodni antybiotykami bo ureaplasma, potem jakieś bakterie przy teście czystości i helicobacter pylori przez dwa tygodnie. Doktor stwierdziłam, że wcześniejsze antybiotyki już musiały coś zadziałać i teraz to tylko formalność.
U mnie od razu w badaniu obrazowym był widoczny stan zapalny endometrium, opis brzmiał dość poważnie, a w efekcie też z badanych wycinków wyszedł niewielki (liczba plazmocytów CD138 2/10HPV).
Z ureaplasmą też 🖐, mieliśmy ten "zaszczyt" walczyliśmy prawie 3 miesiące z tym ustrojstwem🥴
 
Thank You! właśnie randomowo zadzwonił do mnie i zarzucił pomysłem, że jedziemy w Bieszczady w weekend :D ma wolny piątek i poniedziałek więc taki luźny i przedłużony weekend będzie. Czy mam w tedy owulacje? Tak. Czy mój mąż o tym wiedział? Chyba nie, ale możliwe, że się jakoś domyślił xD Więc zaliczymy weekendowe, wyjazdowe robienie bąbelka
Podoba mi się taki spontan 😃No ale się wszystko złożyło w cudowny plan! Świętowanie urodzin, owulacja, wolne, chlillout, góry, widoki same przyjemności😍
Go Me Yes GIF by Nick Jonas

P.s odpowiedź wkleiła mi się do Twojej i nie umiem naprawić, ale jest zaraz nad gifem😂
 
Ostatnia edycja:
mogę wykonać, dzisiaj znalazłam polska klinikę, gdzie mogę wykonać takie badanie. Czekam jeszcze na telefon od ginekolog, ale zapisze się chyba zaraz na jutro rano na to badanie
No i super, że się udało ogarnąć ! W takim razie ja wymazuje okres z pierwszej strony i czekamy na rozwój sytuacji.
Kreska jest ewidentnie wyraźna, mocniejsza niż ostatnio.
Oby ta beta i progesteron były jak najszybciej, może zadzwoń tam, powiedz jaka sytuacja i czy da się wyniki na cito otrzymać?
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie dostałam brązowego plemienia, ból piersi i podbrzusza. Albo hormony się normują albo... Nie wiem co 😄 po 5 latach na anty nie pamiętam już jak moje ciało zachowywało się w trakcie cyklu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i super, że się udało ogarnąć ! W takim razie ja wymazuje okres z pierwszej strony i czekamy na rozwój sytuacji.
Kreska jest ewidentnie wyraźna, mocniejsza niż ostatnio.
Oby ta beta i progesteron były jak najszybciej, może zadzwoń tam, powiedz jaka sytuacja i czy da się wyniki na cito otrzymać?
no właśnie ja też widzę ja zdecydowanie bardziej.. cieszę się, że nie tylko ja
 
Do góry