reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Właśnie dzownilam pani powiedziała że wstępna diagnostyka jest tutaj w Jaworznie i później jeszcze raz w Krakowie . Bez sensu
 
reklama
Zastanawiam się tylko czy to nie wpłynie na wyniki skoro nie będzie ,, świeże ,, ? 🤔
tak szczerze to ja nie rozumiem, że badają w Jaworznie, a później w Krk.
Bo nasienie się bada na świeżo. Dlatego zawsze jest na godzinę badanie (albo można w domu i trzeba jak najszybciej dostarczyć próbę)..

A skoro bada ktoś w Jaworznie to wystawia wynik. Chyba ma do tego uprawnienia 🤔
 
tak szczerze to ja nie rozumiem, że badają w Jaworznie, a później w Krk.
Bo nasienie się bada na świeżo. Dlatego zawsze jest na godzinę badanie (albo można w domu i trzeba jak najszybciej dostarczyć próbę)..

A skoro bada ktoś w Jaworznie to wystawia wynik. Chyba ma do tego uprawnienia 🤔
powiem ci że ja też tego kompletnie nie rozumiem . Jak będziemy na następnej wizycie u Pani Estery to się jej zapytam czemu tak ,może ona coś więcej powie . Bo nie kazała nam się umawiać żeby omówić badania , powiedziała że przy kolejnej wizycie od razu omówimy
 
powiem ci że ja też tego kompletnie nie rozumiem . Jak będziemy na następnej wizycie u Pani Estery to się jej zapytam czemu tak ,może ona coś więcej powie . Bo nie kazała nam się umawiać żeby omówić badania , powiedziała że przy kolejnej wizycie od razu omówimy
trzeba poczekać na wyniki, już na pierwszy rzut oka będzie widać czy są ok czy nie
 
reklama
a jak będą słabe to lekarz przepisze jakieś suple na receptę czy wystarczają te co są zwykle do kupienia ?
tak naprawdę z nasieniem to ciężki temat.. Nie ma złotych środków.. Można łykać suple a wyniki mogą się pogarszać 🤷🏻‍♀️
Z reguły są to suple ogólnodostępne. Czasem lekarze przepisują leki na nasienie ale jednym pomogą, u drugich sprawa się pogorszy.
 
Do góry