reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
jasne, wiadomo warto iść, proponuję aby równocześnie zrobić badania nasienia bo to równie ważny aspekt a jedno z tańszych badań
Rozważam jeszcze pójście po prostu gdzieś do ginekologa znającego się na PCOS, żeby w razie co receptę dał. A z kliniką się wstrzymać do nowego roku czy coś. Sama nie wiem. Bo to z jednej strony początek starań, a z drugiej PCOS plus wiek sprawiają, że chce od razu robić co się da, żeby nie marnować szansy.
 
Rozważam jeszcze pójście po prostu gdzieś do ginekologa znającego się na PCOS, żeby w razie co receptę dał. A z kliniką się wstrzymać do nowego roku czy coś. Sama nie wiem. Bo to z jednej strony początek starań, a z drugiej PCOS plus wiek sprawiają, że chce od razu robić co się da, żeby nie marnować szansy.
w mojej opini warto iść od razu do kliniki. Wiem, że nie ma co się spinać, ale masz tyle lat ile masz i moim zdaniem nie ma co czekać bezczynnie.
 
Rozważam jeszcze pójście po prostu gdzieś do ginekologa znającego się na PCOS, żeby w razie co receptę dał. A z kliniką się wstrzymać do nowego roku czy coś. Sama nie wiem. Bo to z jednej strony początek starań, a z drugiej PCOS plus wiek sprawiają, że chce od razu robić co się da, żeby nie marnować szansy.
a kto ci stwierdził pcos i na jakiej podstawie?
 
a kto ci stwierdził pcos i na jakiej podstawie?
U mnie jest kwestia dyskusyjna z tym PCOS. Stosunek LH do FSH ponad 3:1, ale to niby już nie jest kryterium. Jajniki - jeden lekarz mówi, że policystyczne a drugi ze nie, trzeci ze może itp. Cykle w granicach regularności, pęcherzyk sam rośnie, owulacji w poprzedni cyklu nie było, ale w tym roku były już na pewno przynajmniej 3 potwierdzone. Więc licho wie
 
U mnie jest kwestia dyskusyjna z tym PCOS. Stosunek LH do FSH ponad 3:1, ale to niby już nie jest kryterium. Jajniki - jeden lekarz mówi, że policystyczne a drugi ze nie, trzeci ze może itp. Cykle w granicach regularności, pęcherzyk sam rośnie, owulacji w poprzedni cyklu nie było, ale w tym roku były już na pewno przynajmniej 3 potwierdzone. Więc licho wie
to ja osobiście bym zaczęła od podstawowych badań, śledzenia owulacji, nasienia. Starasz się krótko więc może zaskoczy 🤞 jeśli są owulacje szanse są zawsze
(moja znajoma przy pcos i okresie raz na pół roku zaliczyła wpadkę z jednego seksu 🤷🏻‍♀️)
 
reklama
Do góry