reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Sikać codziennie 😅 co maja leżeć takie smutne w kartoniku
jakbym siebie widziała , jak kupiłam te na Amazonie to w zeszłym cyklu sikalam od 7 dpo , ale powiem wam że mnie to uspokaja ,może ktoś powie że się nakręcam i po co , ale jak wychodzi biel z dnia na dzień to lepiej mi później przyjąć fakt że przyjdzie @ ☺️ teraz też lekarz kazał zrobić dopiero po 14 dniach brania duphastonu i więc że napewno zrobię dużo wcześniej 😅 bo jak przyjdzie okres z zaskoczenia to wtedy jest mi bardzo smutno 😔
 
jakbym siebie widziała , jak kupiłam te na Amazonie to w zeszłym cyklu sikalam od 7 dpo , ale powiem wam że mnie to uspokaja ,może ktoś powie że się nakręcam i po co , ale jak wychodzi biel z dnia na dzień to lepiej mi później przyjąć fakt że przyjdzie @ ☺️ teraz też lekarz kazał zrobić dopiero po 14 dniach brania duphastonu i więc że napewno zrobię dużo wcześniej 😅 bo jak przyjdzie okres z zaskoczenia to wtedy jest mi bardzo smutno 😔
Ja sprawdzałam od 5dpo jak jeszcze brałam Ovi, bo byłam zbyt ciekawa jak jaśnieje kreska 😆
 
jakbym siebie widziała , jak kupiłam te na Amazonie to w zeszłym cyklu sikalam od 7 dpo , ale powiem wam że mnie to uspokaja ,może ktoś powie że się nakręcam i po co , ale jak wychodzi biel z dnia na dzień to lepiej mi później przyjąć fakt że przyjdzie @ ☺️ teraz też lekarz kazał zrobić dopiero po 14 dniach brania duphastonu i więc że napewno zrobię dużo wcześniej 😅 bo jak przyjdzie okres z zaskoczenia to wtedy jest mi bardzo smutno 😔
ja mam to samo. Wolę widzieć biel i się przyzwyczajać dzień po dniu, a nie narobić sobie nadziei, jeszcze nie daj Bóg się okres spóźni i dostać bielą w twarz.
 
ja mam to samo. Wolę widzieć biel i się przyzwyczajać dzień po dniu, a nie narobić sobie nadziei, jeszcze nie daj Bóg się okres spóźni i dostać bielą w twarz.
dokładnie , ja ogólnie robię tak od 7 dpo czasem potrafię zrobić nawet 2 ,rano i wieczorem tak do 12 dpo mam nadzieję , później jak wychodzi biel to już się nastawiam na okres i jakoś w miarę to znoszę , a jak się spóźnia to już się wkurzam bo jestem już nastawiona na kolejny cykl
 
Ja teraz mam jakieś 10 - 11 pasków (i pewnie je wykorzystam po transferze na testowanie), 4 patyki i 2 płytki 😂
ja nie wiem ile mi zostało , ale teraz narazie sobie założyłam najwczesniej sprawdzę w piątek 13. Owulacja była poniedziałek/wtorek . Mój to miał nadzieję że już teraz we wtorek coś wyjdzie i nie będzie musiał iść na badanie 😅 ale mówię mu że niestety się nie wymiga bo tak wcześnie to napewno nic nie wyjdzie haha
 
jakbym siebie widziała , jak kupiłam te na Amazonie to w zeszłym cyklu sikalam od 7 dpo , ale powiem wam że mnie to uspokaja ,może ktoś powie że się nakręcam i po co , ale jak wychodzi biel z dnia na dzień to lepiej mi później przyjąć fakt że przyjdzie @ ☺️ teraz też lekarz kazał zrobić dopiero po 14 dniach brania duphastonu i więc że napewno zrobię dużo wcześniej 😅 bo jak przyjdzie okres z zaskoczenia to wtedy jest mi bardzo smutno 😔
kurde powiem Ci że to ma sens co piszesz, rzeczywiście może być łatwiej robic codziennie i się przyzwyczajac. Nigdy tak na to nie patrzyłam, ale też nigdy nie starałam się o bejbi. Ja swój poprzedni test zrobiłam tydzień po terminie okresu bo się zagapilam że go nie ma, to krecha była nie do przeoczenia wtedy 😅
 
reklama
Zapomniałam zameldować rano, że u mnie biało (11.dpo) też testowałam od jakiegoś już czasu od 8dpo ze względu na wdrażanie leków i powiem Wam, że też mi lepiej z tym stopniowym oswajaniem.
Ale jeszcze jutro zatestuję tak pro forma, jeśli okres nie przyjdzie.
P.s właśnie zauważyłam, że prawilnie byłam zapisana na jutro, coś mi się pomyliło😅
 
Ostatnia edycja:
Do góry