reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Przepraszam, że się wtrące niezapisana i w wątek z czwartku. U nas biochemy, przy dobrych wynikach nasienia. Później morfologia 0% a ciąża zdrowa, donoszona. Jedyne co się zmieniło to to, że brałam acard przed i w trakcie ciąży. Ale czy to akurat pomogło nigdy się nie dowiem. Zbadałabym przede wszystkim pakiet na trombofilie i wymazy ureaplasma, mycoplasma i bakteriologiczny.
ale dostałaś takie zalecenia przez lekarza ? Robiłaś badania czy dał ci profilaktyczne ?
 
Jestem wkurzona .Nie wiem przyjmuje lek na tarczycę on w tym cyklu tak namieszał?
Czy jak będę robić prolaktyne zrobić też proga I coś jeszcze?
 
Jestem wkurzona .Nie wiem przyjmuje lek na tarczycę on w tym cyklu tak namieszał?
Czy jak będę robić prolaktyne zrobić też proga I coś jeszcze?
Prolaktyne robisz na początku cyklu, więc robienie w tym samym czasie proga nie ma sensu.
Mi można okres wpisac
Jeszcze szybciej dostałam powinno być jutro .
9 dni po owulacji dostałam okres .
A to numer .
Poczekam na wizytę. Bo ewidentnie ten progesteron jest nie tak
Przykro mi, dobrze, że już niedługo masz wizytę, porozmawiaj o wszelkich swoich wątpliwościach, lekarz powinien ustosunkować się do wyników i podjąć jakieś kroki. Na pewno powinien wziąć pod uwagę kwestię krótkiej fazy lutealnej i progesteronu.
 
@Gosia0132 jak się czujesz przed jutrem? 🙂

@LadyCaro kiedy będziesz wiedziała o wynikach hodowli kropków? Jak wytrzymujesz czekanie?
no najpóźniej jutro. Miałam nadzieję, że jednak dziś zadzwonią ale chyba się nie zanosi...
No tak normalnie wytrzymuję. Nie myślę obsesyjnie, ale chciałabym już wiedzieć...
 
no najpóźniej jutro. Miałam nadzieję, że jednak dziś zadzwonią ale chyba się nie zanosi...
No tak normalnie wytrzymuję. Nie myślę obsesyjnie, ale chciałabym już wiedzieć...
Trzymam kciuki za Waszych wojowników💜 wiele z Nas czeka na dobre wieści od Ciebie. Nie zazdroszczę tego czekania, ale to nieodłączny element starań niestety🙄. Na ostatni moment informacji o zarodkach ile ich było?
 
Trzymam kciuki za Waszych wojowników💜 wiele z Nas czeka na dobre wieści od Ciebie. Nie zazdroszczę tego czekania, ale to nieodłączny element starań niestety🙄. Na ostatni moment informacji o zarodkach ile ich było?
1 klasy A, 1 klasy B i 1 klasy C (nierokujący). Więc w najlepszym przypadku pewnie będą dwa, a w najgorszym wiadomo.
 
reklama
Dziewczyny, czy wiecie ile czasu trzeba odczekać ze staraniami, jeśli mąż jest na antybiotyku? (Przez tydzień, 3x dziennie. Antybiotyk po wyrwaniu 8ki)

I ile z ewentualnym badaniem nasienia?
 
Do góry