reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
U mnie w pracy nie było tragicznie ale czuje już potrzebę żeby się zrelaksować bo psychicznie i fizycznie jestem zmęczona,mam dopiero 12 dc a przejmuje się cały czas że testy znowu będą bez piku,dziś wlatuje u mnie winko i odpalamy jakiś film żeby się zrelaksować,chata cała wysprzątana to można odpoczywać 🍸😀 cały czas też się zastanawiam czy rezerwować wakacje na październik,boje się że by się udało w tym cyklu i nie będę chciała lecieć jak wycieczka już będzie wykupiona,ale z drugiej strony nie chce żyć patrząc tylko przez pryzmat tego że się staramy 😭 Jakie macie podejście do latania samolotem w ciąży w tych pierwszy tygodniach ? Bezpieczne to jest?
Też kiedyś odkładałam wakacje na później z myślą, że akurat będę w ciąży. Teraz już tego tak nie analizuję, trzeba cieszyć się życiem i spełniać marzenia ;)
 
@LadyCaro wybacz, w ogóle nie ogarniam tematu invitro, możesz mi wytłumaczyc jak to teraz z twoją sytuacja jest? Będziesz miała pobierane te komórki, tak?

Co do wakacji, nie pojechałam na żaden z wymarzonych egzotycznych wyjazdow odkąd podjęliśmy decyzję o staraniach, a to ze względu na ryzyko złapania jakiś chorób typu zika. I póki co nadal nie planuje, ale takie krótsze wyjazdy już zaczęłam rezerwować na przód...
 
@LadyCaro wybacz, w ogóle nie ogarniam tematu invitro, możesz mi wytłumaczyc jak to teraz z twoją sytuacja jest? Będziesz miała pobierane te komórki, tak?

Co do wakacji, nie pojechałam na żaden z wymarzonych egzotycznych wyjazdow odkąd podjęliśmy decyzję o staraniach, a to ze względu na ryzyko złapania jakiś chorób typu zika. I póki co nadal nie planuje, ale takie krótsze wyjazdy już zaczęłam rezerwować na przód...
tak, normalnie będę miałą pobierane komórki czyli punkcję, będziemy je zapładniać i hodować zarodki, tylko wszystko co uda się wyhodować pójdzie do mrożenia i będzie rozmrożone, wtedy kiedy będzie potrzebne czyli przed transferem.
 
tak, normalnie będę miałą pobierane komórki czyli punkcję, będziemy je zapładniać i hodować zarodki, tylko wszystko co uda się wyhodować pójdzie do mrożenia i będzie rozmrożone, wtedy kiedy będzie potrzebne czyli przed transferem.
A dlaczego nie możesz mieć od razu transferu? Czyli nadal trzymać kciuki że się uda jak najwięcej zapłodnić i będą gotowe!
 
Melduję poranny test. Po śniadaniu lecę na bete 🥰
 

Załączniki

  • IMG_1163.jpeg
    IMG_1163.jpeg
    56,8 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Czy ja mam coś z głową czy pierwszy raz na tych testach a robię je od 2 miesięcy wiedzę cień cienia cienia ? 🤔 Ale może mi się wydawać ,nie miałam komu pokazać czy tylko ja to widzę , ale zrobiłam 2 i na dwóch to widziałam . Powtórzę innym po pracy czyli po 13
 

Załączniki

  • 1a89c41d-b70c-40a7-9485-de751d1844be.jpeg
    1a89c41d-b70c-40a7-9485-de751d1844be.jpeg
    15,4 KB · Wyświetleń: 125
Do góry