reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Czy ja mam coś z głową czy pierwszy raz na tych testach a robię je od 2 miesięcy wiedzę cień cienia cienia ? 🤔 Ale może mi się wydawać ,nie miałam komu pokazać czy tylko ja to widzę , ale zrobiłam 2 i na dwóch to widziałam . Powtórzę innym po pracy czyli po 13
Ja niestety nic tu nie widzę, ale może zdjęcie nie oddaje tego co na żywo...
Ale powtórz jeszcze, skoro Ty widzisz.
 
reklama
Ja niestety nic tu nie widzę, ale może zdjęcie nie oddaje tego co na żywo...
Ale powtórz jeszcze, skoro Ty widzisz.
no widzę widzę na 2 😔 ale może mi się wydaje . Powtórzę napewno , ale muszę dotrwać do końca pracy haha
 

Załączniki

  • 44362765-95ab-4619-b399-742404d56fbe.jpeg
    44362765-95ab-4619-b399-742404d56fbe.jpeg
    18,1 KB · Wyświetleń: 25
Jest ktoś z Wrocławia? Jak u Was sytuacja na teraz z opadami?

Tutaj nic nie widzę
Byłam 3 miesiące temu we Wrocławiu, bardzo spodobał mi się rynek zwiedzany na szybko między wizytami oczywiście😁 weszliśmy na tą wieżę widokową tymi kręconymi schodami prawie dostałam zawału😂 (było wtedy 36stopni) stawałam 3 razy po drodze, ale panorama piękna było warto się pomęczyć.
Gdzie jeszcze warto pójść?
No i te krasnale😍
 
reklama
Do góry