reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Wplywa. Jesli nie będzie dostatecznie dojrzaly no to trochę kicha. Ale czy Twój będzie dojrzały w momencie pękania to już sie nie da ocenić.
Ja mialam 2 iui, jedna na pęcherzyku 19, druga na 24 u żadna sie nie udała :p
Ale u mnie to pewnie jakiś głębszy problem po prostu.
Teraz już pozostaje Ci czekać, nie kładź sobie do głowy:) trzymam kciuki, żeby pyklo.
No to lipa :( No nic, zostaje ufać lekarzom, ze nie robią tego na palę :(

Luxmed ale spoza pakietu, więc zapłaciłam za wizytę 😅
super, ze macie już to za sobą i jesteście obstawieni jak trzeba z obiecującym planem działania. Trochę zazdro, ale wiem, ze mnie tez niedługo to czeka :))
 
reklama
A ja dzisiaj dostałam maila:

„W związku z licznymi pytaniami, Ministerstwo Zdrowia wydało nowy komunikat uzupełniający podane wcześniej warunki dofinansowania rządowego 2024-2028. Potwierdzono między innymi kwestię dofinansowania diagnostyki PGT.

Jeżeli otrzymałeś kwalifikację do programu, możesz dodatkowo skorzystać z badania PGT. Nie jest ono objęte dofinansowaniem, jednak jego zastosowanie nie wykluczy Cię z dalszego udziału w programie.

Zachęcamy do wykonania diagnostyki PGT zapewniającej przyszłym Rodzicom spokój o zdrowie dziecka. „
 
Bez IVF również się stosuje, my z racji tego że już naturalnie się starać nie będziemy to mam start dawkowania na trzy dni przed transferem. @KaMaLi chyba też accofil bierzesz przy naturalnych staraniach, dobrze pamiętam?
Taaaak, ale na ten moment jeszcze nie udało się nam sprawdzić, czy Accofil jest kluczem dla ciąży😬
Brałam kilka już cykli od owulacji. Ogólnie tak po 3-4 cyklach trzeba zrobić przerwę.
Ja w tym miesiącu mam przerwę, ale w kolejnych chyba nie będę się podejmowała od owulki, tylko jeśli zajdę, to wtedy. Natomiast przy in vitro zastosują bankowo przed transferem.
 
Ogólnie kupiłam sobie testy ciążowe premom na Amazonie, było 50 sztuk. Przetestowałam i nie mam fałszywki, więc raczej nie powinny mnie oszukać 😂
 
Dziewczyny ile czasu po poronieniu mogę spodziewać się okresu, bo kurcze już jest 31 dc a tu go ani widu ani słuchu. Jak to było u Was?
A jeszcze na dodatek w poniedziałek minęły 4 tygodnie a mojego wyniku badania histopatologicznego nadal nie ma, a czekam bo chciałabym wybrać się na wizytę kontrolną do lekarza.
Ja dostałam właśnie po 31 dniach.
 
Dziewczyny ile czasu po poronieniu mogę spodziewać się okresu, bo kurcze już jest 31 dc a tu go ani widu ani słuchu. Jak to było u Was?
A jeszcze na dodatek w poniedziałek minęły 4 tygodnie a mojego wyniku badania histopatologicznego nadal nie ma, a czekam bo chciałabym wybrać się na wizytę kontrolną do lekarza.
Jeżeli miałaś łyżeczkowanie to miesiączka po zabiegu powinna pojawić się do 6 tygodni po poronieniu/zabiegu. U mnie raz 6T 5 dni, raz 5T 3 dni.
 
Ta immunolog w Bydgoszczy brzmi tak sensownie, że mogłabym się skusić na podróż. 😅😆 Zwłaszcza że w Poznaniu zlokalizowałam dwa nazwiska, niby opinie jakieś też (mieszane 😅), ale nie ma nikogo, kogo można by podpytać.
 
Ta immunolog w Bydgoszczy brzmi tak sensownie, że mogłabym się skusić na podróż. 😅😆 Zwłaszcza że w Poznaniu zlokalizowałam dwa nazwiska, niby opinie jakieś też (mieszane 😅), ale nie ma nikogo, kogo można by podpytać.
w Poznaniu spróbuj dr Anna Olewicz ☺️ ogólnie wielu immunologów przyjmuje też online, ja akurat wolałam iść stacjonarnie na wizytę :)
 
reklama
w Poznaniu spróbuj dr Anna Olewicz ☺️ ogólnie wielu immunologów przyjmuje też online, ja akurat wolałam iść stacjonarnie na wizytę :)
Ja właśnie też. Ją mam upatrzoną. I jakiegoś profesora. Oboje typowo pod niepłodność, ale ona jeszcze w InviMed przyjmuje. Tylko system (medistore) nie wiem czemu nie chcial mi jej pokazać w kupnie wizyty. Pewnie będę musiała zadzwonić do invi bezpośrednio.
 
Do góry