reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Dziewczyny, przeczytałam sobie opis transwaga i mam endo 9 mm, pęcherzyk 17 mm. Myślicie, ze to spoko do inseminacji w piątek? Wydawało mi się, ze trochę bardziej musi urosnąć.
Zależy przy jakich wielkościach Ci pęka. Jednej będzie pękał przy 19nm a innej przy 24. Z drugiej strony jak miałaś zastrzyk to pęknie tak czy siak.
 
reklama
Zależy przy jakich wielkościach Ci pęka. Jednej będzie pękał przy 19nm a innej przy 24. Z drugiej strony jak miałaś zastrzyk to pęknie tak czy siak.
mi bardziej 24, bo jak byłam na monitoringach wcześniej to zawsze miałam koło 21-23 cm pecherzyki. Natomiast rozumiem, ze niezależnie od tego, jak duży będzie pęcherzyk to nie wpływa to na jakość samej owulacji?
 
mi bardziej 24, bo jak byłam na monitoringach wcześniej to zawsze miałam koło 21-23 cm pecherzyki. Natomiast rozumiem, ze niezależnie od tego, jak duży będzie pęcherzyk to nie wpływa to na jakość samej owulacji?
Wplywa. Jesli nie będzie dostatecznie dojrzaly no to trochę kicha. Ale czy Twój będzie dojrzały w momencie pękania to już sie nie da ocenić.
Ja mialam 2 iui, jedna na pęcherzyku 19, druga na 24 u żadna sie nie udała :p
Ale u mnie to pewnie jakiś głębszy problem po prostu.
Teraz już pozostaje Ci czekać, nie kładź sobie do głowy:) trzymam kciuki, żeby pyklo.
 
Melduję, że od immunologa wyszłam już z receptą na accofil :) jeszcze mam zrobić parę dodatkowych badań ze zdjęcia + ANA1, białko S i C i homocysteine
 

Załączniki

  • IMG_7515.jpeg
    IMG_7515.jpeg
    737 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry