reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Z moich planów starań w tym cyklu na razie wychodzi tyle, że owulacja się wg testów nawet nie zbliża 😢. Nie wiem co się dzieje. Niby peak ‘dopiero’ dwa spóźniony, ale ja już się stresuję co się dzieje… boję się, że dołożyłam za dużo magicznych suplementów jednocześnie i organizm zgłupiał - zamiast sobie pomóc to przeszkodziłam.
Jeżeli mogę pocieszyć to mi w tym cyklu w którym zaszłam w ciążę owulacja o 3 dni w tył się przesunęła.
Warto badać temp przy okazji.
 
reklama
Z moich planów starań w tym cyklu na razie wychodzi tyle, że owulacja się wg testów nawet nie zbliża 😢. Nie wiem co się dzieje. Niby peak ‘dopiero’ dwa spóźniony, ale ja już się stresuję co się dzieje… boję się, że dołożyłam za dużo magicznych suplementów jednocześnie i organizm zgłupiał - zamiast sobie pomóc to przeszkodziłam.
Może lepsza późniejsza ale lepszej jakości ? :) ☀ nasycona składnikami! A co nowego dodalas z supli? :)
 
Hej ja dziś byłam na krwi bialko s i c, 8 próbówek i 8 dni oczekiwania w alabolatoria...
Zrobiłam też proga i betę. Za 2 tyg mam 1 usg, modlę się aby wszystko tym razem było ok.

Po jakim czasie od brania clexane zrobić badania na poziom heparyny we krwi anty xa?
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok 🤞

Aktywność anty Xa heparyny robi się w 12 i w 24 tygodniu ciąży – badanie wykonujemy 4 godziny po iniekcji.
 
Z moich planów starań w tym cyklu na razie wychodzi tyle, że owulacja się wg testów nawet nie zbliża 😢. Nie wiem co się dzieje. Niby peak ‘dopiero’ dwa spóźniony, ale ja już się stresuję co się dzieje… boję się, że dołożyłam za dużo magicznych suplementów jednocześnie i organizm zgłupiał - zamiast sobie pomóc to przeszkodziłam.
suple nie mają takiej mocy, żeby wstrzymać owulacje, która miała się wydarzyć. Dobrze, że się wspierasz. Owulacje się cały czas przesuwają, dlatego trzeba je sprawdzać, jakby były jak w zegarku to monitoringi i testy byłyby zbędne :) robisz testy dwa razy dziennie? Ja na przykład mam dosyć regularne cykle zawsze między 26 a 29 dni, a zazwyczaj 27. I owulacja różnie wypada.

Tak btw to jestem po monitoringu, dziś wieczorem mam sobie zaaplikować ovitrelle, a w piątek o 10:30 IUI.
 
suple nie mają takiej mocy, żeby wstrzymać owulacje, która miała się wydarzyć. Dobrze, że się wspierasz. Owulacje się cały czas przesuwają, dlatego trzeba je sprawdzać, jakby były jak w zegarku to monitoringi i testy byłyby zbędne :) robisz testy dwa razy dziennie? Ja na przykład mam dosyć regularne cykle zawsze między 26 a 29 dni, a zazwyczaj 27. I owulacja różnie wypada.

Tak btw to jestem po monitoringu, dziś wieczorem mam sobie zaaplikować ovitrelle, a w piątek o 10:30 IUI.
Dobrze pamietam ze to pierwsze podejście będzie?
🤞🤞🤞❤️
Off topic kto już jadł jagodzianki? :D
Ja ten tydzień codziennie jedna 🤣💜
 
reklama
suple nie mają takiej mocy, żeby wstrzymać owulacje, która miała się wydarzyć. Dobrze, że się wspierasz. Owulacje się cały czas przesuwają, dlatego trzeba je sprawdzać, jakby były jak w zegarku to monitoringi i testy byłyby zbędne :) robisz testy dwa razy dziennie? Ja na przykład mam dosyć regularne cykle zawsze między 26 a 29 dni, a zazwyczaj 27. I owulacja różnie wypada.

Tak btw to jestem po monitoringu, dziś wieczorem mam sobie zaaplikować ovitrelle, a w piątek o 10:30 IUI.
Ostatnie 3 dni to robię milion razy dziennie, żeby nie przegapić 😁
 
Do góry