reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

@Leanne dobrze kojarzę, że pisałaś coś, że mogłabyś poprowadzić lipcowe kreski? Bo chyba jeszcze nikt inny się nie zdeklarował? 🤔
Hej, tak zgłaszałam sie😀
W sumie mogę jeśli nikt się nie zgłosił.
Od wtorku jestem na urlopie i wracam w przyszłym tygodniu. Wczoraj kupiłam kartę i mogę dzialac
Dajcie znać 😀
 
reklama
Hej, tak zgłaszałam sie😀
W sumie mogę jeśli nikt się nie zgłosił.
Od wtorku jestem na urlopie i wracam w przyszłym tygodniu. Wczoraj kupiłam kartę i mogę dzialac
Dajcie znać 😀
To się dobrze składa, bo niby się zgłosiłam jako chętna, bo nie wiedziałam, że Ty wyrażałaś prędzej chęć. Popieram Twoją kandydaturę 😁
 
Cześć dziewczyny wracam do was z wiadomością że moja przerwa w staraniach dobiega końca. Dzisiaj podpisałam umowę kwalifikacyjną do in vitro 🙂 Od kolejnego cyklu który lada chwila powinien się zacząć zaczynam stymulację 😉 Transfer zapewne dopiero w kolejnym cyklu bo moja Pani Doktor będzie na urlopie ale zobaczymy ile nam się uda mieć jajeczek 🙂
 
Mam pytanie o wasze doświadczenia ze zmianą temperatury, jeśli poprzedniego dnia wypiłyście jakieś alko. Zakładając, ze był to drink lub dwa (nie żadna zakrapiana impreza) to mierząc codziennie o tej samej porze zauważycie następnego dnia różnice (jak bym zakładała jakiś wzrost temp)? Czy to raczej mówimy o większych ilościach, żeby realnie wpłynęły na odczytane wartości?
 
Mam pytanie o wasze doświadczenia ze zmianą temperatury, jeśli poprzedniego dnia wypiłyście jakieś alko. Zakładając, ze był to drink lub dwa (nie żadna zakrapiana impreza) to mierząc codziennie o tej samej porze zauważycie następnego dnia różnice (jak bym zakładała jakiś wzrost temp)? Czy to raczej mówimy o większych ilościach, żeby realnie wpłynęły na odczytane wartości?
ja nie widziałam różnicy
 
Cześć dziewczyny wracam do was z wiadomością że moja przerwa w staraniach dobiega końca. Dzisiaj podpisałam umowę kwalifikacyjną do in vitro 🙂 Od kolejnego cyklu który lada chwila powinien się zacząć zaczynam stymulację 😉 Transfer zapewne dopiero w kolejnym cyklu bo moja Pani Doktor będzie na urlopie ale zobaczymy ile nam się uda mieć jajeczek 🙂
Super 🙌 niech ten program będzie dla nas szczęśliwy!
 
Nie wiem czy jest tu ktoś z Wielkopolski, ale mój mąż też na coś poszarpanego, np jak jakieś nitki wychodzą z ubrania to to jest obśrumpolune 😂
Wiadomo! ;D a jak coś jest zaślinione (np. psia zabawka) albo oblepione czymś klejącym, do takiego stopnia, że nie chce się tego brać do ręki, to jest obślabrane ;)
 
reklama
Do góry