reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
To chyba o mnie mowa. Ja się rejestrowałem już jakiś czas temu na czerwiec i nic nie chcieli. Jakiś tydzień temu przesuwałam wizytę na lipiec i wtedy też nic nie chcieli. No a wczoraj, ok 2 tyg temu przed planowanymi badaniami się odezwali.
to może właśnie w związku z tym, ze przesuwałaś potraktowali to jako nową rejesterację?
 
A wracając do pogody - mam w mieszkaniu prawie 27 stopni i nic nie pomaga. Jak tak dalej pójdzie to do końca pracy mózg mi zdąży wyparować albo wyciec przez uszy…
 
Immunofenotyp powinno robić się po owulacji więc II faza cyklu. Cytokiny obojętne, ale że wyniki się porównuje to powinny być robione razem. Spotkałam się z określeniem, że same cytokiny są do wyrzucenia, bo mówią nam tylko tyle, że w organizmie jest stan zapalny. Ale czy jest to tarczyca, ząb, gojąca się rana, przebyte zapalenie czy komórki NK w macicy to nie wiemy.
Minęły 3 miesiączki u Ciebie od poronienia?
Tak, to 4 cykl.
 
reklama
Do góry